led

Formulácia otázky navodzuje pocit, akoby najviac zo všetkých postihnutých pandémiou boli Rusi.
1 – ide o údaj, platný len pre ochorenie občanov Ruska na území Ruska. viď citát z vášho odkazu „Rusko zasáhla další vlna koronaviru a úřady znovu zavádějí přísná opatření.“

2 – Vrchol celosvetovej pandémie pre každú mutáciu a oblasť nákazy je menlivý. Vrchol 1. mutácie bol v roku 2020. V súčasnosti prebieha 3.oficiálna mutácia víru. V strednej Európe vrchol tejto 3.mutácie nákazy ešte nebol.
zdroj – mediálne informácie

Další odpovědi
paul1

Hodně jich tam umírá. Je zvláštní, že tak málo Rusů důvěřuje jejich vakcínám, mají tam velmi malou zaočkovanost a dost Rusů jezdí se dát zaočkovat za hranice.

aliendrone

Eh, Rusové mě netrápí. Ovšem kdyby to postihlo Čínu, TO by mě už potěšilo. I když – možná by bylo vůči Evropě kruté, tímto způsobem oddalovat její (především zevnitř) usilovně připravovanou zhoubu a prodlužovat její trápení. ;) :)

mosoj

Vzhledem k počtu obyvatel jsme na tom v současné době hůře. Blaf, blaf.