Babunka

Vidělám si hraním Anno1777?

Nedávno jsem objevila super hru, fakt mě to baví, hráči tam budují vlastní ekonomiku, zakládají firmy apod. Myslíte, že se tím dá vážně vydělat – tak jak je tam uvedeno? http://www.an­no1777.com/in­dex.php?i=184386 (odkaz tu dávám jenom proto, aby jste to kdyžtak mohli zkusit a říct mi svůj názor, protože jen tak bez pozvánky se tam zaregistrovat nel­ze.

Nejlepší odpověď
FikeCZ

Podle mne je to jak v darkorbitu" nasbiraš si prachy pak musiš byt jedna z nejlepších a pak se na tebe štesti možna usmeje a oni ti to vyplati!"Ale moc v to never ! Ja hral darkorbit asi 2 roky mam tam 150Euro…A ESTE ani jednou se mi nepodarilo vyhrat nejakej event!Akorat lakaj lidi a pak ti daji hovno

Další odpovědi
terry

Jj, všemu věř. budeš v balíku. Virtuálním :D.