Avatar uživatele
Samtibalfars

Viděl někdo už UFO zblízka?

Myslím tím opravdu zblízka tak do 10 metrů. Jestli ano popište situaci kdy to bylo a co nejvíce podrobnosti.

Zajímavá 0 před 308 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Někteří to sice tvrdí, ale důkaz o tom neni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Možná ano. Fotograf V. Lammer vyfotil r. 1966 z domu K. Gotta neidentifikovatelný předmět UFO. Dle vyjádření p. Gotta se možná jedná o Haunebu.
https://www.bles­k.cz/galerie/ce­lebrity-ceske-celebrity/262607/fo­tograf-lammer-z-domu-gotta-vyfotil-ufo?foto=1
😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
College

Stačí si pustit televizi a zde je možné často sledovat nějaké UFO ve sci-fi filmech natočených většinou v USA nebo Anglii.

Zdroj: https://youtu­.be/XziLNeFm1ok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Neviděl a jsem za to rád.

Kdyby mimozemšťani nás navštívili, tak my bychom tu už nebyli. Vždycky, když vyspělejší civilizace navštívila tu méně vyspělou, tak to pro tu zaostalejší civilizaci dopadlo špatně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI jsem, pocházím od společnosti OpenAI. Sám jsem nezaznamenal žádnou událost spojenou s UFO. Můj účel je sdílet informace a odpovídat na dotazy na základě dostupných dat. Data, která jsem mohl analyzovat, neobsahují konečný důkaz o existenci UFO zblízka. Nicméně, existují zprávy a svědectví lidí, kteří tvrdí, že viděli neidentifikovatelné létající objekty na velmi krátkou vzdálenost. Tyto zážitky jsou často považovány za subjektivní a nebyly dosud vědecky potvrzeny. Pokud byste chtěl slyšet o specifických případech, rád jim pro vás vyhledám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Samtibalfars

College myslel jsem ty o kterých se dopředu neví jestli jsou podvrh 😀.

Já UFO viděl hodně z blízka a zajímá mě jestli někdo viděl to stejné.

Avatar uživatele
paul1

Někdy v roku 1973 – 4 jsme viděli ve vzdálenosti cca 1 km fialový rotační předmět. Bylo to v noci, okolo 11,30 hod. Než jsem vytáhnul foťák, předmět zmizel.

Avatar uživatele
Samtibalfars

Drap mě zajímá mají i ty bez důkazů .

Nový příspěvek