bolak

Ví někdo proč byl místní občan GVKB deaktivován?

Nejlepší odpověď
iceT

Nevím,ale všimla jsem si včera u deset dní staré otázky,že odpovídal-byl tam jen avatar a u něj anonym.Bohužel si myslím,že většině se po něm rozhodně stýskat nebude.

Další odpovědi
www

Poněvadž si o to usilovně koledoval. Máš jiný názor? 😉

mosoj

Pro koho je to důležité vědět ?

vlk samotař

Ještě že tu jsi-nevšiml jsem si.

anonym

Narážíš snad na mnohoznačné rčení „Už se začíná kácet i v našem lese“?
Doplněná pravidla připomínají příslovečné „boží mlýny“.

terry

Ani jsem to nepostřehla, ale dalo se to čekat 🙂.
Dík za info 🙂

annas

Všimla jsem si, že u odpovědi „o vlkovi“ je jen jeho fotka a uvedeno „anonym“. Sledovala jsem totiž diskuzi u otázky. Odpověděla jsem jen na první dvě otázky GKVB, ale když jsem si prohlédla jeho webovou stránku, přestala jsem ho na Odpovědích vnímat.

annas

Chybět mně nebude.

bolak

iceT: mně teda jo, byl to něco jako můj průvodce životem…

iceT

Teď budu doufat,že si snad děláš srandu…řekni,že jo,že to nemyslíš vážně?Prosííí­íím.....

bolak

Jsem vážný jak hudba johanna sebastiana bacha…

a mazaný jak chleba s máslem…

iceT

🙂