Nerevarin

Věříte, že mají být národní evropské státy postupně zlikvidovány a rozmělněny?

Poslední dobou narážím na články a videa, která varují před tím, že migrace z afriky a arabských zemí je uměle řízena a má za cíl zaplavit a oslabit evropu. Jednotlivé národní státy a jejich původní bílí obyvatelé mají být postupně „zlikvidovány“ a nahrazeny novým zřízením a smíšenými rasami. Účelem má být lepší ovladatelnost EU, jejicho obyvatel a oslabení evropy na úkor jiných velmocí. Je to podle vás blábol, nebo je něco takového reálné?

Nejlepší odpověď
Agneta

I když by politika říkala, že je to hloupost, tak na tom určitě něco bude…:D

Další odpovědi
chachar1922

Blábol to určitě není, něco na tom pravdy bude. Řekla bych ale, že to vidím malinko jinak. Ale pointa bude podobná té mé.

gecco

Tak, jak to popisuješ, jde o ´sen´ všemocného Ruska…
😁
Koneckonců – jak jsem se doslechl, už mají ruští státní zaměstnanci zakázány rekreace v zahraničí – snad aby se nenakazili bacilem svobodomyslnosti…

ivzez

Je to blábol.

Chce to:

  1. pořádně číst
  2. přemýšlet o přečteném
  3. naučit se česky

a

  1. teprve pak formulovat otázku

Co je podle Vás „oslabení evropy na úkor jiných velmocí“?

Správně:
Posílení některých velmocí na úkor Evropy
n e b o
oslabení Evropy ve prospěch jiných velmocí…

mosoj

Postoj EÚ, potažmo Německa k migrantům nemůže být jen tak pláci plác.
Něco setsakramentsky hlubšího je za touto migrací ( spíše kolonizací) schováno.
Když si k tomu přidám Nord Stream ledacos do sebe zapadne !!

Chudák Gecco.

Nord Stream

dudu

Tyto tendence údajně pocházejí z nejvyšších míst v Bruselu a mají za cíl eliminovat účinky přílišného patriotismu a vlastenectví. Takto má být urychlen proces sjednocování Evropy a vytvoření skutečné Unie.

anonym

Nevím, zeptej se v USA!

Mirdas

Vždy ten hloupější, línější závidí tomu mnohem schopnějšímu, svádí svou nenávist na cokoliv a snaží se dostat k jeho majetku i násilím!
Takže zřejmě na tom něco bude a proto míří do zemí EU a U.S.A. a ne třeba Ruska.

Šidlo

konšpirácie, samé sprosté konšpirácie

EU nikdy nebola veľmoc
ked zlikvidujú bielych, kto vyrobí zmiešanú rasu? čínania a sýrčania?
aké nové zriadenie? niečo konkrétne?

nuž, toto sa stane, ked decku rodičia povedia : dejepis a občianka ti v živote na nič nebude.....kto je dobrý v dejepise a sociálnych vedách, nebude veriť takýmto blábolom, lebo hned vidí tie chyby a nezmysly a lži

vidíte, kolegovia diskutéri mali dejepis a občianku v boľševickej škole a tu je výsledok: nulové kritické myslenie, xenofóbia, používanie predpojatostí miesto konštruktívneho myslenia.....tadá!