taxio

věříte že existují mimozemšťani?

jestli chcete vědět muj názor tak já si myslím že v tomhle velkým vesmíru nemůžem bejt sami.

Nejlepší odpověď
annas

Modrá lišta. Stále opakující se otázka.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=mimozem%C5%A1%C5­%A5an%C3%A9&sa=Vyh­ledat#957

Další odpovědi
anonym

Urcite ano. Je nas tu dost ! 🙂 -iv-

dědapetr

Ano jsou ve vládě.

Drap

Zatím je to jen a jen otázka víry. Neexistují důkazy pro ani proti

pokazdejinak

taxio úplně s tebou souhlasím – kdyby „tam venku“ nic dalšího živého nebylo, tak je to ale strašné plýtvání prostorem :)

jenom nevěřím, že se nám tu po zemi potulují nějací maskovaní emzáci a že to všechny vlády světa tají… určitě někde nějaký život existuje, ale možná je velmi odlišný od toho, co známe – nebo je nám třeba i podobný, ale nikdy se nepotkáme, nezkontaktujeme, protože všechny ty hyper a warp a jiné pohony třeba zůstanou jen ve sci-fi románech…

ale bylo by to fajn, co? konečně „něco“ najít… třeba budou nějaké bakterie na marsu ;) uvidíme za 30 let…

bobrik

Já si myslím, že už tady dávno jsou. Jen čekají na lidskou velikou chybu a osídlí to tu po nás.

lexx

jenom doufám že ne ! určitě by byli nepřátelští a zlí