Avatar uživatele
marťa382

Věříte tomu, že Anonymous zruší facebook a další stránky?

Pokud jste už o tom slyšeli, věříte tomu? Pokud ne, podívejte se tady: http://www.you­tube.com/watch?v=fsjBxs3­Knxg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

nevim zda to tou metodou, jakou to delaji (ddos), zvladnou technicky…(vysilani nekonecneho retezce pozadavku na server v jednom casovem okamziku provedeny nekolika mnoho „ochocenymi“ pocitaci)

protoze na to bude potreba docela dost jinych compu, nebod servry facebooku jsou na velkou vytizenost prizpusobene

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ad štamgast, nejprve mne zarazily 3 chyby na dvou řádcích, než mi jsem zjistil, žes slepě okopíroval jednu z reakcí diskuze na odkaz.
Snad stačilo odkázat na příslušnou diskuzi anebo vložit vlastní názor, předpokládám, že nějaký zastáváš.
Můj názor je, že je to jen demonstrace hackerů a ne zcela zdařilý pokus si naklonit přízeň živelné klientely internetu. Docela výstižně to vyjádřil expert z kybernetické kriminality:
„Někdo se snaží proslavit tím, že níčí, druzí tím, že tvoří. Jsem hrdý na to, že patřím do té konstruktivní skupiny.“
P.S. Odkaz už je cca týden starý a ve světle posledního vývoje, poněkud překonaný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se uhco utrhne… Oni brzo přijdou, co to je za lidi a dají je do vězení, neboj…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

facebook nezruší nemají jediný důvod, s navrhovaným zákonem nemá facebook nic společného ba naopak podporuje jeho neschválení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Anonymous? je skupinka mladých lidí 17+,co se umí dobře krýt. Ale,nikoliv tak,důkladní,jak útoky plánují. Dnes 00:00 dojde k takovému útoku. Ale bude otázkou 2.hodin poté,co se dá opět do provozu,a bude fungovat,tak stejně,jak funguje teď. Dělají to hlavně proto, aby se potrvdil pouze jejich další z úspěšných útoku na sociální síť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

proč by rušili facebook , tuto socku si odrovnají uživatelé samy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek