marťa382

Věříte tomu, že Anonymous zruší facebook a další stránky?

Pokud jste už o tom slyšeli, věříte tomu? Pokud ne, podívejte se tady: http://www.you­tube.com/watch?v=fsjBxs3­Knxg

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

nevim zda to tou metodou, jakou to delaji (ddos), zvladnou technicky…(vysilani nekonecneho retezce pozadavku na server v jednom casovem okamziku provedeny nekolika mnoho „ochocenymi“ pocitaci)

protoze na to bude potreba docela dost jinych compu, nebod servry facebooku jsou na velkou vytizenost prizpusobene

Další odpovědi
anonym

ad štamgast, nejprve mne zarazily 3 chyby na dvou řádcích, než mi jsem zjistil, žes slepě okopíroval jednu z reakcí diskuze na odkaz.
Snad stačilo odkázat na příslušnou diskuzi anebo vložit vlastní názor, předpokládám, že nějaký zastáváš.
Můj názor je, že je to jen demonstrace hackerů a ne zcela zdařilý pokus si naklonit přízeň živelné klientely internetu. Docela výstižně to vyjádřil expert z kybernetické kriminality:
„Někdo se snaží proslavit tím, že níčí, druzí tím, že tvoří. Jsem hrdý na to, že patřím do té konstruktivní skupiny.“
P.S. Odkaz už je cca týden starý a ve světle posledního vývoje, poněkud překonaný.

štamgast

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se uhco utrhne… Oni brzo přijdou, co to je za lidi a dají je do vězení, neboj…

MacChill

facebook nezruší nemají jediný důvod, s navrhovaným zákonem nemá facebook nic společného ba naopak podporuje jeho neschválení.

jennysh

Anonymous? je skupinka mladých lidí 17+,co se umí dobře krýt. Ale,nikoliv tak,důkladní,jak útoky plánují. Dnes 00:00 dojde k takovému útoku. Ale bude otázkou 2.hodin poté,co se dá opět do provozu,a bude fungovat,tak stejně,jak funguje teď. Dělají to hlavně proto, aby se potrvdil pouze jejich další z úspěšných útoku na sociální síť.

RomanP

proč by rušili facebook , tuto socku si odrovnají uživatelé samy