zistan

Věříte horoskopu?

Sledujete alespoň občas horoskopy nebo je to pro vás pavěda?

Nejlepší odpověď
deny555

Těm z časopisů a různých novin určitě ne,jsou pouze pro zábavu.Vytvořené odborníkem,tak tam je to v pořádku.Vlastní zkušenost.

Další odpovědi
Quimby

Ne, často sem si je ale četl. Oni jsou psaný dost obecně a čím víc lidí je čte tím více lidem se vyplní.Takže člověku přijde, že fungují ale možná je jen mezi těma lidma do kterých se to trefilo

beer

Pavěda jak vyšitá ))

Hamon

Jak kterému. Tomu obecnému v novinách nebo na serverech věřím, že je to blbost :) Ale ten, který si necháš zpracovat osobně, vykazuje značnou přesnost. Částečně je to dané tím, že z tebe spoustu informací vytáhnou, částečně zkušeností na základě chování druhých a částečně náhodou.

anonym

Občas je sleduju, ale nikdy se mně nic nesplnilo, protože je to psáno obecně na každého.
Zaměstnání..pos­toupíte, šéf si na vás zasedne, nepohodnete se s kolegy…jsem nezaměstnaný, takže nic z toho neplatí.
Milostný život…rozejdete se, najdete životního partnera..opět nic z toho neplatí, jsem 38 let ženatý s jednou paní, takže milostný život se mně už netýká.
A tak je to podobné ve všech oblastech co tam píšou.

eRko007

Já teda na nejakej horoskop neevrim jelikož to je vždy blbost :) a absolutne nic se nestane co je psany v tom H. -.-

partep12345

Můj táta horoskopy sleduje a plní se to co je tam napsáno… :)

Alesh

Viz zdroj. A co mi to jako má říct? 😉 Je to jen snůška plků o ničem. 🙂

Zdroj: http://www.ho­roskopy.cz/be­ran

Araxis

nakoukla jsem před čtyřmi dny:Jste nabití energíí,vše vás těší a práce Vám jde od ruky…
popravdě?:ten den jsem dostala horečky,absolutně nepoužitá po celý den dnes se to přesunulo do chřipky…takže ne nevěřím.Jako nactileté se mi plnily,ted už vůbec.

Andre5000

Nevěřím, proto je ani nečtu. Jsou to bláboly.

lota

Nevěřím těm v časopisech, které nepocházejí od odborníků, ale redaktorů. Věřím těm „odborným“, které se mi už mnohokrát potvrdily.

Hamon

partep12345: já už četl: „Můj táta horoskopy sleduje a plní to co je tam napsáno“ :D

Alesh

🙂

Hamon

„Drahá, chápu, že tě cizí ženská v naší posteli vytočila, ale co jsem měl dělat, když jsem to měl v horoskopu?“