Avatar uživatele
zistan

Věříte horoskopu?

Sledujete alespoň občas horoskopy nebo je to pro vás pavěda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
deny555

Těm z časopisů a různých novin určitě ne,jsou pouze pro zábavu.Vytvořené odborníkem,tak tam je to v pořádku.Vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Ne, často sem si je ale četl. Oni jsou psaný dost obecně a čím víc lidí je čte tím více lidem se vyplní.Takže člověku přijde, že fungují ale možná je jen mezi těma lidma do kterých se to trefilo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Pavěda jak vyšitá ))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Jak kterému. Tomu obecnému v novinách nebo na serverech věřím, že je to blbost :) Ale ten, který si necháš zpracovat osobně, vykazuje značnou přesnost. Částečně je to dané tím, že z tebe spoustu informací vytáhnou, částečně zkušeností na základě chování druhých a částečně náhodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Občas je sleduju, ale nikdy se mně nic nesplnilo, protože je to psáno obecně na každého.
Zaměstnání..pos­toupíte, šéf si na vás zasedne, nepohodnete se s kolegy…jsem nezaměstnaný, takže nic z toho neplatí.
Milostný život…rozejdete se, najdete životního partnera..opět nic z toho neplatí, jsem 38 let ženatý s jednou paní, takže milostný život se mně už netýká.
A tak je to podobné ve všech oblastech co tam píšou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eRko007

Já teda na nejakej horoskop neevrim jelikož to je vždy blbost :) a absolutne nic se nestane co je psany v tom H. -.-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
partep12345

Můj táta horoskopy sleduje a plní se to co je tam napsáno… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Viz zdroj. A co mi to jako má říct? 😉 Je to jen snůška plků o ničem. 🙂

Zdroj: http://www.ho­roskopy.cz/be­ran

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

nakoukla jsem před čtyřmi dny:Jste nabití energíí,vše vás těší a práce Vám jde od ruky…
popravdě?:ten den jsem dostala horečky,absolutně nepoužitá po celý den dnes se to přesunulo do chřipky…takže ne nevěřím.Jako nactileté se mi plnily,ted už vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Nevěřím, proto je ani nečtu. Jsou to bláboly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Nevěřím těm v časopisech, které nepocházejí od odborníků, ale redaktorů. Věřím těm „odborným“, které se mi už mnohokrát potvrdily.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hamon

partep12345: já už četl: „Můj táta horoskopy sleduje a plní to co je tam napsáno“ :D

před 3761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

🙂

před 3761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

„Drahá, chápu, že tě cizí ženská v naší posteli vytočila, ale co jsem měl dělat, když jsem to měl v horoskopu?“

před 3761 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek