Avatar uživatele
fablen

Váš nick zde – jak vznikl? Používáte jej i jinde?

Tato otázka tu již jednou byla a odpovědi na ni byly moc zajímavé, pokud mohou přispět i další uživatelé…ad SajmonModer – jméno Sajmon je velmi krásné – jde o náhodnou shodu se jméném autistického chlapce z jednoho filmu?
Doplňuji:
Ella: pouze zkratka příjmení+jméno. Jinde vystupuji pod nickem jiným, který zde uvádět ale nechci vzhledem k tomu, že to zde není anonymní odpověď. Je to zvířátko v jedné pozici 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, dj.david1234, barusee před 4792 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Lenjička – původně jen Lenja jako zpěvačka Enya. Můj snoubenec mi neřekne jinak něž Leničko, a proto Lenjička 🙂 Nick používám všude, většinou ve verzi Lenjicka 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Něco najdete tady,můj je složen z počátečních slabik jména mého a manžela,číslo je datum narození naší vnučky.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Rocker mi říkali kamarádi v předešlém zaměstnání,podle hudby kterou poslouchám a už mi to zůstalo.Používám ho i jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Můj vznikl tak že mě tak říká vnučka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

fablen: Vím, který film myslíš – Mercury. Sajmon proto, protože se jmenuji Simon, bez háčku nad S (anglicky se to čte Sajmon – taky se mi to moc líbí). Moder je moje příjmení. Taky tenhle nick používám všude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

jak už jsem zde jednou psala Dala jsem si panenku, protože když jsem byla malá tak mi v rodině říkali že mám kukadla jak panenka,a taky proto protože když jsem byla zrovna na netu tak jsem své dceři oblékala panenku.Jinak nikde jinde ho nepoužívám a ani nikde jinde zaregistrovaná nejsem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-vas-nick

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­124&q=v%C3%A1%C5%A1+nic­k&sa=Vyhledat#815

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Můj nick je zkrácenina mého jména Elena – všichni mi říkaj Ela, nebo Elí když něco potřebujou =D
Používám ho kde to jde, pokud je nick dostupný =)
A váš, fablen? To je zajímavá předzívka =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Jmenuji se Hana,Hanny je písnička od H.Zagorové,která se mi vždycky líbila a protože zde prý už tato přezdívka existuje,tak jsem přidala 2.Bez té dvojky jsem to už také několikrát použila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

To je dlouhá historie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ani nevím,nějak mě to napadlo,zkusila jsem,nic mi nehlásilo,že to někdo používá,tak jsem u něj zůstala.Ale jmenuje se tak jeden černý herec a raper,jen má vprostřed pomlčku.
A taky mám ráda ledový čaj.
Používám ho jen tady,jinde přihlášená nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

To je jednoduchý. Narodil jsem se v městě a taky tam pracuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ten můj nick vznikl na základě návštěvy Krakova,kde je Barbakan a na východní stěně je pamětní deska připomínající krakovského občana Marcina Oracewicze, který podle legendy zachránil město před Rusy tím, že při nedostatku munice nabil do své zbraně knoflík a zastřelil nepřátelského velitele Panina.

No a já v té době nenáviděl rusáky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

vznik mého je rovněž k nalezení v odkaze
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik , jde o přezdívku z dob studií na univerzitě. Jo, používám ho všude možně – Aukro, internetová herna (scrabble, šachy)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Co je zajímavý můj nick neoznačuje nic.

Since mi vzniklo při jedný multiplayerové hře, kde jsem nic nevymyslel a jelikož jsme zrovna ve škole probírali Předpřítomný čas (I have been logged on facebook SINCE fifteen years old.) – samozřejmě jenom příklad.

SinceX (aktuální nick) mi vyšel ze slov SINCE (od) X – bodu, let, atp.

Nedavno se mě na to mí známí ptali a moje odpověď byla stejná, i když jim připadalo, že můj nick je na nic..:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barusee

Jmenuju se Bára, říkaj mi Baru a přidala jsem k tomu špatně vyskloňovaný anglický sloveso vidět, jakože jsem pozorovatel virtuálního světa a všechny vidim. Špatně skloňované to je protože barusees už nepřipomíná moc přezdívku barušee, takže moje přezdivka je taková slovní hříčka:)

A ano, používám ho skoro všude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Led ako to svetlo od LED (a pritom je studené ako ľad -česky led), keď sa mi v hlave rozsvieti nejaká myšlienka… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Jmenuji se Jan, všichni mi říkají Honzo, jen jeden človíček na kterém mi moc záleží mi říká Janku a na její počest používám tento nick.A většinou přidám dvě šestky, magické číslo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lumpy

Tajten nick už je starej, dělal sem tajten účet hodně dávno. Vzniknul tak, že sem se koukal na nějaký video a tam jsem to zaslech. Teď používám Warps.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek