fablen

Váš nick zde – jak vznikl? Používáte jej i jinde?

Tato otázka tu již jednou byla a odpovědi na ni byly moc zajímavé, pokud mohou přispět i další uživatelé…ad SajmonModer – jméno Sajmon je velmi krásné – jde o náhodnou shodu se jméném autistického chlapce z jednoho filmu?
Doplňuji:
Ella: pouze zkratka příjmení+jméno. Jinde vystupuji pod nickem jiným, který zde uvádět ale nechci vzhledem k tomu, že to zde není anonymní odpověď. Je to zvířátko v jedné pozici 🙂

Nejlepší odpověď
Lenjička

Lenjička – původně jen Lenja jako zpěvačka Enya. Můj snoubenec mi neřekne jinak něž Leničko, a proto Lenjička 🙂 Nick používám všude, většinou ve verzi Lenjicka 🙂

Další odpovědi
anonym

Něco najdete tady,můj je složen z počátečních slabik jména mého a manžela,číslo je datum narození naší vnučky.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik

Rocker

Rocker mi říkali kamarádi v předešlém zaměstnání,podle hudby kterou poslouchám a už mi to zůstalo.Používám ho i jinde.

dědapetr

Můj vznikl tak že mě tak říká vnučka.

SajmonModer

fablen: Vím, který film myslíš – Mercury. Sajmon proto, protože se jmenuji Simon, bez háčku nad S (anglicky se to čte Sajmon – taky se mi to moc líbí). Moder je moje příjmení. Taky tenhle nick používám všude.

panenka

jak už jsem zde jednou psala Dala jsem si panenku, protože když jsem byla malá tak mi v rodině říkali že mám kukadla jak panenka,a taky proto protože když jsem byla zrovna na netu tak jsem své dceři oblékala panenku.Jinak nikde jinde ho nepoužívám a ani nikde jinde zaregistrovaná nejsem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-vas-nick

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­124&q=v%C3%A1%C5%A1+nic­k&sa=Vyhledat#815

Ella

Můj nick je zkrácenina mého jména Elena – všichni mi říkaj Ela, nebo Elí když něco potřebujou =D
Používám ho kde to jde, pokud je nick dostupný =)
A váš, fablen? To je zajímavá předzívka =)

hanny 2

Jmenuji se Hana,Hanny je písnička od H.Zagorové,která se mi vždycky líbila a protože zde prý už tato přezdívka existuje,tak jsem přidala 2.Bez té dvojky jsem to už také několikrát použila.

Děda Louda

To je dlouhá historie.

iceT

Ani nevím,nějak mě to napadlo,zkusila jsem,nic mi nehlásilo,že to někdo používá,tak jsem u něj zůstala.Ale jmenuje se tak jeden černý herec a raper,jen má vprostřed pomlčku.
A taky mám ráda ledový čaj.
Používám ho jen tady,jinde přihlášená nejsem.

venkovan

To je jednoduchý. Narodil jsem se v městě a taky tam pracuji.

anonym

Ten můj nick vznikl na základě návštěvy Krakova,kde je Barbakan a na východní stěně je pamětní deska připomínající krakovského občana Marcina Oracewicze, který podle legendy zachránil město před Rusy tím, že při nedostatku munice nabil do své zbraně knoflík a zastřelil nepřátelského velitele Panina.

No a já v té době nenáviděl rusáky!

quentos

vznik mého je rovněž k nalezení v odkaze
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik , jde o přezdívku z dob studií na univerzitě. Jo, používám ho všude možně – Aukro, internetová herna (scrabble, šachy)…

SinceX

Co je zajímavý můj nick neoznačuje nic.

Since mi vzniklo při jedný multiplayerové hře, kde jsem nic nevymyslel a jelikož jsme zrovna ve škole probírali Předpřítomný čas (I have been logged on facebook SINCE fifteen years old.) – samozřejmě jenom příklad.

SinceX (aktuální nick) mi vyšel ze slov SINCE (od) X – bodu, let, atp.

Nedavno se mě na to mí známí ptali a moje odpověď byla stejná, i když jim připadalo, že můj nick je na nic..:)

barusee

Jmenuju se Bára, říkaj mi Baru a přidala jsem k tomu špatně vyskloňovaný anglický sloveso vidět, jakože jsem pozorovatel virtuálního světa a všechny vidim. Špatně skloňované to je protože barusees už nepřipomíná moc přezdívku barušee, takže moje přezdivka je taková slovní hříčka:)

A ano, používám ho skoro všude.

led

Led ako to svetlo od LED (a pritom je studené ako ľad -česky led), keď sa mi v hlave rozsvieti nejaká myšlienka… 🙂

janek66

Jmenuji se Jan, všichni mi říkají Honzo, jen jeden človíček na kterém mi moc záleží mi říká Janku a na její počest používám tento nick.A většinou přidám dvě šestky, magické číslo.

Lumpy

Tajten nick už je starej, dělal sem tajten účet hodně dávno. Vzniknul tak, že sem se koukal na nějaký video a tam jsem to zaslech. Teď používám Warps.