Spiritus

Co znamená váš nick?

přezdívka,jméno..
Doplňuji:
tak něco o mojí maličkosti-spiritus,protože mojí maličkost zajímá spirituálno:)

Nejlepší odpověď
rynek878

bydlím na náměstí-rynek,878 číslo baráku

Další odpovědi
Jahoda

Má přezdívka vznikla úplně jednoduše 🙂 Jahoda od toho, že v tu chvíli, když jsem se sem zaregistrovávala, jedla jsem jahody 😁 A navíc: moje nejoblíbenější ovoce jsou jahody, takže to mluví za vše 🙂

quentos

jj, už tu ta otázka jednou padla. Pto mou odpověď a dalších několik viz odkaz

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/vas-nick-a-jeho-vznik

ten který je

Můj nick je jedna literární postava od jednoho velmi známého světového spisovatele.V době registrace jsem byl začten do jeho literárního díla.Ten který je byl jednou z hlavních postav románu.

gnr54

GNR byla má oblíbená americká kapela.54 je rok mého narození.

panenka

Dala jsem si panenku, protože když jsem byla malá tak mi v rodině říkali že mám kukadla jak panenka,a taky proto protože když jsem byla zrovna na netu tak jsem své dceři oblékala panenku.

Miroslavst

Já už na to odpovídal, dokonce jsem se na to ptal. Ale to nevadí. Miroslavst proto, jelikož jsem starší a syn je mladší.
A proč ty jsi nenapsala hned do otázky proč ty jsi spiritus?
Že by špiritus, jako ta kořalka? :D

Lucimia

Je to odvozené od jmého jména – Lucie.

RAB

Jsem velký fanoušek Harryho Pottera a tak jsem chtěla mít přezdívku z něj a zrovna mě napadlo Regulus Arctulus Black (RAB).

Jakub

Protože můj první vnuk je Jakub a má stejné datum narození jako můj otec a také jako já. Pouze se lišíme ročníkem. Všichni jsme se narodili 12.6.

alexandra

Tady jsou ty minulé odpovědi,ať to nemusím psát znovu.

Quentošku,Ty nevidíš,že už jsem tu ten odkaz dala???

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik

Nuk nuk

Mne už se také kdosi ptal konkrétně.

Moje přezdívka je citoslovce, které vydává hlavní postavička animovaného seriálu, tučňáček Pingu, kterého rád sleduje můj dvouletý syn.

pejsáček

Když jsem se registrovala, ležel mi můj pesan u nohou, takže jsem pejsáček 🙂

Džanička

Na učňáku jsem poslouchala Michaela Jacksona,tak mi spolužáci začaly říkat Džana,pak vznikla zdrobnělina Džanička a říkají mi tak dodnes.

ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik

Pirate_of_D1

Nick neznamená nic. Začínal jsem zde s nickem fortin. Pak Czechrapsind. Vystačím si s tím, že víte že jsem to já.

lorja

Je to kombinace začátků mého příjmení / lor / a jména /ja /.