Anka1597

Jak lze odstranit emailovou adresu?

Mám emailovou adresu, kterou nepoužívám, je na seznamu. Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
bolak

V e-mailový schránce dáš vlevo NASTAVENÍ, nahoře POKROČILÉ NASTAVENÍ, dole ZRUŠENÍ EMAILOVÉ SCHRÁNKY>ZRUŠIT SCHRÁNKU.

Prodrobnější popis zde >>> http://napove­da.seznam.cz/cz/zru­seni-emailove-schranky.html

Další odpovědi
www

Zrušit schránku, více najdeš na Seznamu.

Lucijej

Schránka se zruší automaticky, pokud se šest měsíců do ní nepřihlásíš.

arygnoc

Keď ju nebudete používať (teda sa na ňu neprihlásite), zmažú ju časom sami.

Biedronca

Když ji nebudeš používat půl roku, oni jí zruší. Ale znamená to, že na ten samý nick nebo přezdívku si může založit někdo jiný nový meil. Je lepší, když si ho raději necháte.
Taky jsem se na tohle tázala odborníka, že chci smazat meil a doporučil mi právě tohle. Když to smažete, vas nick bude používat někdo jiný, i přesto že meil jste si zrušila. Ta přezdívka bude vlastně volná, když je meil zrušen.