vita

Jak smazat e-mail schranku?

Ahoj,mam 3 zbytečny e-mail schranky,poradite mi jak je smazat??Mam je na seznamu.cz,a nenašel jsem tam požadavek na smazani.Dekuji za radu.

Nejlepší odpověď
bolak

MAZÁNÍ SCHRÁNKY NA SEZNAMU ZDE > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-lze-odstranit-emailovou-adresu
Doplňuji:
Uklízíš internet? Dobře děláš, mít tři e-mailové schránky, to je hotové plýtvání!

Další odpovědi
MartinR

co kontaktovat admina na seznam.cz? určitě i seznam má nějaký helpdesk a faq
tam by mělo stačit půl roku se k nim nepřihlásit přes web a oni je zruší