MiaMstyy

Jsem nicka?

Je mi 15 let.
Nejsem nejchytřejší, nejsem nejhezčí, nevyhravam soutěže, nejsem nejvtipnejsi, v ničem nejsem nejlepší. V ničem nevynikám. O proti ostatním jsem jenom křoví v pozadí.
Připadám si podřadně. Nezajímavě.
Jako malá jsem nechodila do kroužků, ani mě to nenapadlo v tom věku. Později jsem začala, ale v ničem jsem nevydržela víc než 3 roky.
Ani už nechci začítnat s novými koníčky. Stejně u ničeho nevydržím…
Nechápu jak by se někdo jako já mohl někomu někdy v budoucnu líbit, když kolem mě jsou zajímavější lidé…

Nejlepší odpověď
fcoop

Ono to s tebou nebude! tak zlé.
Tak například se dovedeš vyjadřovat.
Dost slušná stylizace.
A žádná! pravopisná chyba.
Věř,že takový písemný projev je mimo možnosti hodně lidí.
Že ti chybí otazník? No bóže.

Život se nežije podle příruček.

To ostatní – znáš pohádku „O ošklivém káčátku“? (Andersen)

Další odpovědi
led

Nobody is perfect. (Nikdo není dokonalý.)
na ukľudnenie vlastného Ega doporučujem pozrieť si už klasický film s Marilin Monroo https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/N%C4%9Bkdo_to_r%C3%A1­d_hork%C3%A9

Každý človek je osobnosť, je ojedinelý. Neverte tomu, že ste len súčasť jednoliatej masy v zmysle Matrixu.

zjentek

Neboj se, při běhu života si ani pořádně nevšimneš, že ses až do smrti nikomu nelíbila a bude konec. Zvykneš si na to, prostě a jednoduše tě to nebude nijak trápit a budeš šťastna ;)

Socka, nicka… ti všichni mají nějaký svý životy a časem takovej život bude krásnej i z tvýho pohledu, uvidíš…

ivzez

Mio, žádný člověk není „nicka“, každý je něčím zajímavý.

Mně se u tebe líbí, že o svém okolí i o mezilidských vztazích přemýšlíš.
Líbí se mi i to, že píšeš bez chyb (přišla jsem už po doplnění otazníku).

Nelíbí se mi u tebe nedostatek vytrvalosti a poraženecký přístup.

Koníčky a zájmy si přece nevyhledáváme kvůli tomu, abychom „byli zajímaví“,
ale proto, že nás obohacují → dávají nám spoustu podnětů, učíme se novým věcem, upravujeme si názor na sebe i na okolí … a v neposlední řadě se
s koníčky nikdy nenudíme.

Čím jsou pro tebe zajímaví lidé v tvém okolí?
A proč si myslíš, že je nezajímáš?

Budeš-li o sobě přemýšlet jako o „nicce“, budeš se tak i cítit.

Drap

Vše je jen v tobě a v tvojí hlavě. Nejdříve si ujasni co vlastně chceš a běž tvrdě za tím a vše se změní. Věř tomu.
Pro začátek se nauč formulovat otázky. Z tvého příspěvku neni jasné na co se ptáš a co chceš vlastně vědět. Otázka zpravidla končí otazníkem! V tvém příspěvku žádný neni.

Aaron

První věcí a zároveň fakt je ten, že ti je „jen“ 15. Za 15 let nemáš šanci si prožít celej život. Třeba v budoucnosti budeš mít fajn práci a rodinu.

Abys však neupadla do syndromu vyhoření. Hlavně máš prostě budoucnost před sebou a proto je důležitý pomalými kroky budovat nějakej ten cíl a cestu k tomu. Když bys vše stihla a měla okamžitě, po zbytek života nebude žádná další motivace ani šance posouvat strop.

Mne je 23 a cítím se kvůli takovým věcem též mizerně, ale právě to, že si to uvědomuju mi vlastně dodává nějakou tu sílu a dokážu si přiznat, že když se mi něco povede, tak to stojí za to. Hodně štěstí

orestez

Můžeš být vůdkyní místního hnutí boje proti otazníkům. Mnozí z nás se přidají a budeme tě mít rádi. A my nuly, konečně všem ukážeme, že nejsme žádné nuly!

Mc Merkurion

… tydle názory tě přejdou a když ne, tak třeba na tebe čeká nějaká nula >>> ale už teď ti můžu říct jedno pozitivum: nejseš asi nejhloupější, nejseš nejškaredější, neprohráváš žádný soutěže, je lepší bejt křoví, než vyčnívat z řady, atd >>> podívej se na vše z tý druhý strany …