Avatar uživatele
Kepler

Vaříte občas taky něco z pytlíku?

Já tedy jenom bramborovou kaši a další výrobky z brambor (knedlíky, halušky), protože je s tím hodně práce. Ale vyzkoušeli jste někdy hříbkovou omáčku od Vitany? Ona je sice deklarovaná jako zapékací, ale dá se z toho udělat i normální omáčka, podle mně překvapivě dobrá.

Pravidelně bývá v Kauflandu, možná i někde jinde, rozhodně ale ne všude.

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, paul1, marci1, jirka F, Malvína, Ametyst, Nassin před 1085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Kupuji jen houbové polévky, malé i do hrnečku,. Je několik druhů nejen od Vitany, ale i od Maggi. Spíš je ale přidávám třeba do bramboračky, nebo i do jiných polévek, či koprové omáčky, případně i pod maso.

Tu zapékací neznám, vyzkouším.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Nezkoušela jsem tuto omáčku. Dělám je často, takže mám vše “v ruce” a uvařeno za chvíli. Jediné, co uvařím z pytlíku, je zelňačka od Vitany. Ale jen v případě kocoviny. Naprostej lék! Domácí je domácí, ale ta rána jsou tak krušná, že se zmůžu jen na tuhle 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nassin

To si piš, že vařím a nejen z pytlíku. Třeba mám rád francouzskou polévku, koprovou a rajskou a pokud je ve slevě lečo s moravskou klobáskou, které chutná jak za časů zla. Ale vše uvedené vařím na chatě. Domácí je přece domácí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Z pytlíku vaří občas manželka, bramborové těsto v prášku používá na ovocné knedlíky a ještě občas vaří halušky v prášku s bryndzou. Kdysi jsme používali kostky, nejvíce gulášovou polévku, když jsme vařili v kotlíku na čundrech. Doporučované někdy vyzkoušíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Bramborové těsto, protože mi nezbývají brambory od oběda, konzervu klobásu s bílou fazolí a trenčianské párky, maso ve skle z Lidlu, taky kysané zelí s bílým vínem taky z Lidlu, když se mi fakt nechce, tak instantní omáčky jako rajskou nebo koprovou a fakt se mi ale nesmí chtít něco tvořit.
Ty zapékací jsem párkrát zkusila, nejsou špatné, ale vadí mi, že je tam v chuti cítit umělost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Když počasí nebo lenost nedovolí vyjet na nákup, mám v zásobě práškovou směs na výrobu chleba, čočkovou a gulášovou polévku Vitana. Jenomže já ráda jezdím, takže jsou už možná prošlé. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irenejis

Občas si dělávám jednoporcovou polévku do hrnečku a čínské polévky (jsou taky vlastně z pytlíku). Pak maminka když dělá bramborový knedlík, tak ráda používá ten z pytlíku. Jinak je to spíš DoDo (Dodělej Doma) a máme to jenom jako základ, který pak dochucujeme a doupravujeme dle libosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Občas polévku (ale nesmí to vidět žena), občas knedlík s burizony. Bramborovej knedlík jsem dělal asi 3× a zatím vždy byl jedlej i bez pytlíku (Naposledy jsem dělal asi před dvěma týdny, úmysl byl oběd pro 4 lidi a nakonec jsme ty knedlíky měli pro všechny na 3×. Ale k jídlu byli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
annas

Kepler, díky.

Všímám si, co se objeví, ale omáčku, mám dojem, jsem neviděla. Do Kauflandu nechodím, není v našem městě. .

Kupuji hlívu, z té vařím guláš, nebo lupeny upeču na plechu, okořením, výborné s bramborami. Pro mě tabu, ale výborné je plech vymazat sádlem, přidal dobrou klobásu na kolečka či slaninu. Zapéct v troubě do křupava.

Peču tak i na kolečka nakrájenou červenou řepu – výborné chipsy.

před 1085 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek