Lgee

Kde sehnat kvalitní instantní polévku?

Bez zbytecnych ecek a obsahem soli max.3,5gg, bez palmoveho oleje.

Nejlepší odpověď
klumprt

Kde sehnat zábavnou mrtvou prostitutku?

Další odpovědi
zjentek

Na tohle jsem se tady před lety taky ptal a tak jsem ti chtěl poslat link na tu otázku, jenže tady je to s vyhledáváním „na štíru“, vůbec není „easy“ zde něco konkrétního najít…
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kde%20seh­nat%20kvalitn%C3%AD%20in­stantn%C3%AD%20p­ol%C3%A9vku%3F

Co požaduješ v podotázce je sci-fi. Další ukazatel- vůbec „tu věc“ nekupuj, pokud cena je pod 25kaček za pytlik!

marci1

Instantní polévky Damodara-bez éček, barviv a glutamátů. 🙂
https://www.vse­homlynek.cz/in­stantni-polevky/

MichaelOffic

Vitana má do hrnku bez chemie tuším. Taky se dají koupit Čínské „České“ polévky bez chemie jen se sušenou zeleninou a soli v koření.

Kepler

Já si občas jako nouzovku koupím některou s asijských inst. polévek v Kauflandu, ale jen ty nejdražší okolo 15 kč. Mají uvnitř další dva nebo tři pytlíčky. Název si nepanatuju, ani složení jsem nečetl, ale chuťově jsou dobré. Přidávám kostku bujónu.

ivzez

Souhlasím s Klumprtem,
ani podle mne neexistuje kvalitní instantní polévka.
Nouzově lze snist cokoliv, ale radši ne moc často.