Všeználek

Vánoční dárky??

Co koupit rodičům na vánoce?? Chtěl bych typ na nějáký originální ale zároveň i levný dárek pod stromeček.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nedám ti přímou radu, ale ve městech bývají touhle dobou již otevřeny trhy, tak se tam koukni a můžeš najít hodně zajímavé věci.. Minulý rok jsem takhle kupovala za 50,– mamce velké, ručně dělané mýdlo ve tvaru mušle, vevnitř byly bylinky, prostě efektní.. K tomu jsem přidala dalších pár dárku z trhů a byla zcela unešená. 🙂

Další odpovědi
tom004

Tak to je dost problém.Fakt nevím,jak dobře poradit,když si neví rady ani >Všeználek<. Ale určitě někdo poradí. :))

Pajka.111

Jsem letos koupila kreslící koberec z mujkoberec.cz. Super. Senzační věc. Největší radost měly děti. No a díky tomuto senzačnímu dárečku o nich nevím :)

XenieRo

Taky jsem tam koberec koupila :) Jaký motiv jsi vybrala?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.