kam ukrýváte vánoční dárky? slídili jste jako děti po skrýších s vánočními dárky?

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

taky do skříně a ještě do rozkládací sedačky :)

jako dítě jsem dárky nehledala – dokud jsem věřila na ježíška, tak to bylo zbytečné a pak mě to nějak nelákalo… těšila jsem se na to překvapení a nechtěla jsem si ho sama kazit
nevím, jak jsem k tomu dospěla, spíš přemýšlím, jak to naučit svoje děti ;)

Další odpovědi
anonym

Slídila jsem ,slídím,a slídit budu.Většinou je dávám do sříně.

Bublinnka

Do skříně.
A jako dítě jsem dárky hledala a … vždy jsem je našla, takže žádné překvápko :)