zvonisek

Vadí vám změna času? Jste pro zimní a letní čas nebo jen pro jeden?

Odpovědi
aliendrone

Spíš mi vadí existence zařízení, která se neumí přenastavit sama. Jinak to osobně vítám (je to velice praktické – to mám rád), nechápu lidi, které doslova DRTÍ ta jediná hodinka spánku o který přijdou 1× do roka – o tom, že je tza půl roku vrácena z5 nemluvě). Klidně bych střídal čas (pokud by to bylo praktické!) třebas každý měsíc, pokud by to vedlo k vyrušení tropických dní, TOMU já říkám pakec (pokud není možnost kontinuálně dřepět pod klimoškou)! :)

Rokio

Vůbec mi to nevadí.

ivzez

Proč byste u nás zaváděla zímní čas? U nás se používají
středoevropský čas (SEČ) a letní středoevropský čas (SELČ).

Já jsem pro zachování „přirozeného“ času → SEČ.