Vit Kouba

Vadí vám aprílové žerty?

Dneska je den kdy se lze setkat s aprílovými žerty, blbci tak mají dneska svátek

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Ametyst

Nevadí

Jen mám ráda úplně jiný druh humoru.

hapiky

Nevadí

Nejraději mám aprílové žerty, ve kterých nejsem obětí. Ještě i na staré roky se někdy nechám nachytat, zvláště když to vypadá nevině.
Který den, než na apríla si můžete tak krásně a beztrestně zalhát.

Drap

Jiná odpověď

Tak ti přeji všechno nejlepší. Nevadí mi, ale nevyhledávám.

paul1

Nevadí

zjentek

Jiná odpověď

Kouba pro takové jako ty jsem právě položil otázku. Jestli chceš, můžeš odpovídat! (;

elkon

Jiná odpověď

Většinou je to hloupé. Ale mezi dětmi to bývalo oblíbené.

marci1

Jiná odpověď

Je to nejtrapnější „svátek“ v roce. Předčí i Velikonoce. 🙂