Vadí – nevadí ?

Vadí vám,starým pardálům nebo vám,novicům,že se občas vyskytne podobná otázka?!

Nejlepší odpověď
casey

Jestlize je polozena s dostatecnym casovym odstupem, aby mohli reagovat i nove registrovani uzivatele, ci minula odpoved nebyla dostatecna, pak nevadi.
Vadi ni vsak, jestlize je podobna otazka polozena na stejne strance tj. s odstupem hodin.

Další odpovědi
Drap

Mě osobně vůbec ne, ba naopak. U některých otázek je třeba i několik odpovědí, ale řádná z nich třeba neni to pravé. Pokud se pak třeba za rok opakuje, tak myslím, že je to k dobru věci. U otázek kde se vyjadřuje svůj názor, je to po určitém čase ještě asi aktuálnější, protože se zde vymění spousta lidí, a po určité době se i část našich názorů může změnit

www

Ne. Pouze mně vadí to, že nemohu rychle najít odkaz na tu dřívější. Raději proto odpovím znovu a čekám co z toho bude od těch bystřejších 😁.

briketka10

vůbec ne..

vadí mi ty co jsou 2× po sobě během hodiny..
ty, které si může tázající lehce vyhledat a tím myslím opravdu velmi lehce na internetu..
ty na které zná sám odpověď a zkouší nás, jak jsme zde chytří..
a ze školních lavic..

dudu

Ano vadí, pokud ze zadání čiší něčí lenost, ba vypočítavost a honba za body.

pizlicka

nevadi.muzu doplnit novy poznatek,ktery me predtim nenapadnul.

Je mi to uplne jedno :)

dědapetr

Nevadí neřeším to.