Vadí vám, že za otázky a odpovědi v této kategorii se vám body nepřičítají??

Nejlepší odpověď
annas

Ne, nevadí mi to, je to tak spravedlivé.

Nevadí.

Další odpovědi
rynek878

Ne, nevadí mi to, je to tak spravedlivé.

hanulka11

Ne, nevadí mi to, je to tak spravedlivé.

1popelka1

Ne, nevadí mi to, je to tak spravedlivé.

Jahoda

Ne, nevadí mi to, je to tak spravedlivé.

kropitko

Hm, to by mě zajímalo jestli se někdo přihlásí k tomu druhému názoru,,,asi ne,co???

annas

Překvapila mě Jahoda, která předtím napsala, že ji přesuny vadí.

kropitko

hm,,,,asi jí vadí přesuny, ale body že nedostává nevadí..Škoda, že nám to neobjasnila, dle mého je úplně jedno, kde otázka je, zda tam, či tady,,já si myslím, že jedno kliknutí nikoho nezabilo a je to výrazněji přehledné.

Jahoda

Dlouho do mě budete rýpat?

annas

Možná jsem špatně pochopila. Ale přesuny souvisejí s body?

Chtělo by to vysvětlit.

Miroslavst

Body mi nevadí, přesuny mi vadí.

1popelka1

Miroslave, jaký přesun?
Vždyť když pokládáte otázku, zaškrtáváte i kategorii přece ne, tak prostě nedáte kategorii např. Sport ale Ankety a zábava. To je tak velkýýý problém???
A pokud je otázka špatně zařazena, tak je jasné, že admin musí zasáhnout, aby tu nebyl guláš…

kropitko

Vždyť je úplně jedno, kde ta otázka je, já bych ji rovnou dávala sem a bylo by,,

Ale já myslím, že přeci jenom o body jde, jinak by jsteč tak nevyšilovali.