xiperio

V které z těchto profesi by jste tyto dvě dámy viděli raději?

Ilona Csáková a Jana Bobošíková
V parlamentu nebo účinkovat v erotickém filmu? Myslíte, kde by to byl větší přínos?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Smack

V erotickém filmu

Další odpovědi
paul1

V erotickém filmu

Lgee

V erotickém filmu

hapiky

V erotickém filmu

Ilonu u psychiatra, Janu v nějaké estrádě či cirkuse.

elkon

V erotickém filmu

Ilona je protivná a hnusná, ale Jana by v té erotice mohla vyniknout. Možná bych se i já dal přemluvit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Pánové, chybí tam možnost „u plotny“. Vy nezklamete. 🙂

led

Ametyst
++ (2 bodíky)

xiperio

Nevypadají, že by některá z nich uměla vařit.

anonym

xiperio A proč by měly umět vařit? Tyhlety sexistický kecy, tak ty mě fakt dojímaj. A ty umíš vařit? Podle toho se teda pozná co?

xiperio

Mně nechyběla možnost u plotny. Máte hezký toxický argument.

Daidal

Taky nevypadají, že rozumí politice a přesto tam jsou ;) Nebo hrát v erotickém filmu (ale tam MYSLÍM nehrají). :D

xiperio

Otázka zněla: kde bychom je chtěli vidět..

Daidal

No tak jó no, :P ale však je můžem VIDĚT i za plotnou a je jedno, že to neumí. Můžeme je vidět i v parlamentu nebo erotickém videu – a taky to umět nebudou..