Avatar uživatele
Lukas27

V kolika letech přichází krize středního věku?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Jak u koho, u mne kupříkladu ještě nenastala. Prostě nemohla v důsledku na věky „zamrzlé“ puberty, no. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Ono to nezáleží jen na stáří, ale hlavně na okolnostech a životním příběhu každého jedince

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Na vlastnej koži neviem, som ešte mladá. Životné obdobia nepočítam na roky. Čo je to pár tisíc rokov…
Niektorí ľudia skočia z detského veku priamo do staroby, jednoducho svoj stredný vek preskočia… a niektorí ani vtedy nezvážnejú, však mladenec aliendrone?

Pekný rozbor vložila marci1 aj keď neplatí pre každého. Ja som nesmrteľná cestovateľka dimezionálneho časopriestoru… občas len prejdem do iného času, inej dimenzie, inej vonkajšej podoby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fm2.0

Ve středním věku. Bože, bože.
A nepostihne každého. Není to nic pravidelného nebo nezbytného.

Upravil/a: Fm2.0

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

U každého je to jinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je to „terminus technikus“. Prostě, když se třeba někomu nedaří, tak to svede na krizi středního věku. Podle mě je to hloupost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> No JISTĚÉÉ! Život je příliš komplikovaný na to, aby se bral moc vážně. ;) :D
Blbej jsem se narodil a blbej jsem i zůstal (jen trochu jinak). Jediné co mě na tom sejří, je fakt vlastní neschopnosti se poučit hned NAPOPRVÉ, kolikrát si říkám, že v tomto ohledu mám snad překročen plán natolik, že by i bolševický plánovač stachanovců v takové překročení nedoufal! ;) :)

NEBO to znamená, že jsem MÓÓÓC MOUDRÝ, protože časté opakování je prý „matkou moudrosti“. Bohužel si nejsem zcela jist, jestli to platí i o chybách. ;) :D :D :D

No to je fuk, každopádně jsem nejskvělejší, nejúžasnější, nejkrásnější atd. aliendrone – vite to? ;) :D :D Mnohem důležitější mi ale přijde definitivní vyřešení záhady, KAM se každého 30. dubna schováte, že Váš ještě nikdy nenašli? Tak jiná dimenze? To by mnohé vysvětlovalo! ;) :D :D

před 1369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

al… keby ste neboli tak zahľadený do seba, tak by ste si všimli, že dokážem byť naraz na dvoch miestach viď https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zahada-internetoveho-sledovania-moze-sa-spion-gmail-mylit
heč!
okrem iného z tých „nejskvělejších, nejúžasnějších, nejkrásnějších“ som v čase príchodu Prvého mamuta na Zem sťahovala kožušinu na ochranu proti globálnej zime. (svätá Gréta vtedy ešte nebola)

před 1368 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek