Záhada internetového sledovania. Môže sa špión Gmail mýliť?

O čo ide. Pozrela som sa na svoju „históriu polohy“. Ajhľa, v čase, keď som bola dokázateľne doma v strednej Europe mi ukazovalo, že sa kúpem v Južnom Atlantiku. Cestu tam som absolvovala za necelú minútu, dokonca aj cesta domov bola taká rýchla. Taká rýchlosť! Kde sa hrabú tie nadzvukové tragače od nemenovaných veľkých leteckých výrobcov a šuchtavé rakety.

  1. Ako je to možne?
  2. Cestujem bez môjho vedomia?
  3. Alebo jestvuje „paralelný svet“, ktorý je zrkadlom nášho sveta?

obrázok je vlastný

PS.
Skúste sa aj vy pozrieť vo svojom Gmaile na históriu polohy niekoľko mesiacov naspäť, či ste neboli v paralelnom svete…

https://www.in­terez.sk/neve­ril-mozno-coskoro-uveri-paralelne-svety-existuju-ten-nas-udajne-ovplyvnuju-ovela-doteraz-mysleli/

Nejlepší odpověď
ivzez

Polohu špatně odhaduje i Facebook,
mě přemístil z Prahy někam k Opavě.

led

Toto nie je reklama na moju lietajúcu metlu „nimbus 5000 ultra“