alex.33

V knize jsem narazil na slovo „cuckold“ v souvislosti ve vztahu muže a ženy? Co to znamená?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Česky je to paroháč, manžel cizoložné ženy. Anglický slovnik pomáhá.

Další odpovědi
zjentek

Hanlivě ženáč.

Anebo taky nešťastně zamilovaný mladík, kterému je láska opětována „jen z části“. (;

Emefej

Překladač nefunguje?

pokosva

Cuckolk je v podstatě paroháč, kterého vzrušuje pozorovat partnerku s jiným mužem, podrobně popsané to najdete zde https://www.bez­pasaka.cz/blog/kan­daulismus

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.