V jakých životních okamžicích nahlížíme do Pandořiny skříňky?

Nejlepší odpověď
annas

Jak se říká, v Pnadořině skříňce zůstala jen naděje, ale na co? Na to, že když přece otevřeme skříňku, připomeneme si některé staré, neúspěšně vyřešené problémy atd. Pomůže naděje na jejich urovnání? Ta přece umírá poslední …

Všechny strasti, neřest , nemoci, závist, nenávist atd. Pandora vypustila, takže stále se objevují nějaké problémy obecně. . Všechny je vyřeší smrt, která také opustila skříňku, proto jsme smrtelníky …

Další odpovědi
hapiky

Bojím se, aby náš výkonný urychlovač částic, neurychlil náš konec.
https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/cern-mel-znicit-vesmir-proc-se-tak-nestalo-nikdo-netusi/r~c59420e­03b7811e5b286002590604f2­e/?redirected=15376307­12

Kepler

Když se ženíme.

Edison

Pandořina skříňka byla jen jedna. A ta byla otevřena.