Michal Kole

V jakém znění a obsahu se nosí poznámky v žákovské knížce ze školního plaveckého výcviku v bazénu ?

Jaké poznámky jste nosili a jaké nosí nyní vaše děti či sourozenci ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Já žádnou, ale vím cos nosil za poznámky ty:
„Michal se neustále vyptává, čímž narušuje výuku plavání.“
„Michal močil do bazénu.“
„Michal v šatně obtěžoval spolužačku Kudláčkovou.“

Další odpovědi
nimbus4

Propašoval do bazénu tablet Samsung a nabádá spolužáky k prohlížení stránky http://www.exo­topedia.org

beer

Žádné poznámky nám na venkově psát nemohli, poněvadž plavecký výcvik ani nebyl. Všichni jsme uměli plavat i bez školního výcviku – ti zkušenější učili plavat mladší a tak stále dokola. Voda byla kousek a všechny děti jimilovaly – dokonce jsme doma škemrali, zda už se můžeme jít koupat třeba v dubnu, podle počasí ))

Kamionacka09

nimbus4 tak to si zabil:-D 🙂 ,kdyby to slo dam ti aspon 50 bodu