dust8

V čem tkví tento vzkaz od našeho prezidenta?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JloxIc_te­UE&ab_channel=Gro­fyCZ

Nejlepší odpověď
Kepler

Je všeobecně známo, že prezident novináře bytostně nesnáší. O tom svědčí i to, že zásobník tvoří jeho milovaná becherovka, kterou obětoval na munici. Taky to svědčí o tom, že ačkoliv je už 77 let po válce, v hlavě mu pořád střílí.

Další odpovědi
paul1

V čem? V jeho „zamilovanosti“ k noviářům. Také má asi z nich pořádný mindrák, někteří se s ním zrovna nemazlí.

Ametyst

Těžko říct, jestli si začali novináři nebo Miloš Zeman. Je pravda, že pisálkové postrádají jakýkoliv smysl pro humor, a když začnou rozebírat něco, co mělo být vtipné, většina lidí by to jako vtip pochopila. Pisálkové z toho ovšem klidně vyrobí kauzu.