Jonáš Krenda

Už zažíváte vánočního ducha?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Zatím dobrý. Glykémie (po) 7,6; TK 138/90; tep 76/min. Nálada zatím dobrá. Ale z DLOUHODOBÉ zkušenosti nebudu chválit den před večerem, navíc je tu ještě ZÍTŘEK!! 😉 😁

Další odpovědi
zjentek

Až se vyleju jak rybník. Letos to vidím na Republica Honey a Legendario (Elixir de Cuba) 🤷‍♂️

Mravenec

Bohužel ne.

Roman71

Co to je? :D

Filip84

Já jsem vymyslel, že Ded Moroz jezdí tak pozdě (politicky uvědomělí dostanou dárky na sovětské vánoce, tj. na nový rok 1. ledna, zavilí reakcionáři až 7. ledna – na vánoce podle juliánského kalendária) nejen proto, protože sany samochodky, skrze málo sněhu a celkový stav ruských komunikací, jedou pomalu, ale taky proto, protože jede se Sněhurkou, no a musel by být vadný, kdyby se jí po cestě „nevěnoval“.

No jo, jenže pak jsem zjistil, že Sněhurka je jeho vnučka, tak přece nebude dupat vlastní vnučku. Takže, zase Rádio Jerevan a „vánoční duch“ je víš kde! 😅

M i r e k

Důležité pro mě je, že lidé si připomínají (někdy neobratně) takovéhle příběhy a nechávají je na sebe působit. Měly by v nás probouzet naše lepší vlastnosti.