Sůwa

Už vás taky někdo lákal na nový poradenský server?

Zmiňovali se na poradte.cz, že jim vnitřní poštou přišlo pozvání do nové poradny a už je to tu taky. Taky jste zváni?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano od " NicolaOpalen" , prý zapomněla heslo a tak se zde zaregistrovala znovu.
Tak jsem ji napsal ať mně pošle starý nick abych se v tom vyznal.
Nic nepřišlo. Je tady někdo takový ?
Napsal jsem ji, že když zapomene heslo tak že ji admini pošlou nové, ale asi neměla zájem.
Doplňuji:
Dobře a ta Nicola snad musí být zde přihlášená, tak ať ji admini utnou.

Další odpovědi
quentos

Ano, taky. Tomu říkám nenápadnost. Ovšem návštěva onoho serveru mi nestála za to, takže u mě to nesplnilo účel.

www

Ovšemže, tentýž text jako ostatní. Běžně se tam řeší DÚ, snad se tam školou povinné děti přestěhují. 🙂

iceT

Nejspíš ano,někdo mi psal ráno,že zapoměl heslo a že si musel udělat nový profil a že ho\ji když tak najdu i tam a tam.Můj dotaz o koho se jedná zatím nebyl zodpovězen,ale teď mi došlo,že kdyby ten dotyčný chtěl,tak se mi mohl představit rovnou nickem,který znám.

bolak

Má pověst mě zřejmě předešla, mě tam totiž nechtějí :)

zzzzz

Ne já mám profil otevřený jen pro některé 🙂
A stejně bych nikam nešla, mi se tady líbí .-))))))
Doplňuji:
Nedávno se někdo takto ptal .-)))

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-sance-na-uspech-ma-hypoteticka-konkurence-odpovedi-cz

Hamon

Vzhledem k memu asocialnimu chovani me malokdy nekam lakaji (zato me casto nekam posilaji). A to je dobre, sam si vybiram, kde chci byt.

Sůwa

Jj, to je přesně ono. Na poradte.cz s tím dělali tajnosti, tak jsem čekala, až info dorazí i sem. Já na to neodpovídala, už jsem byla v obrazu… 🙂

arygnoc

mne došla iná adresa:

http://www.po­radna.onlinepo­hoda.cz

arygnoc

tak som nebol oslovený sám.
nick NicolaOpalen mi al enič nehovorí.

;)