abendsbrot23

je někdo z vás registrovaný a aktivní i na Poradte.cz?

Tak si říkám, že poslední dobou to tady stojí za starou belu (hlavně akce jjj a jeho klony útočí) a že by možná bylo fajn změnit lokál.
A jestli je tu někdo kdo je na Poradte.cz, tak chci vědět jestli je to tam lepší a v čem. Dík.

Nejlepší odpověď
ivzez

Je to tam klidnější, hloupé a nesmyslné otázky mizí téměř okamžitě,
admin komunikuje (i vnitřní poštou), občas dá na některé naše nápady, …

Admin zareagoval na Jjjj přímo ukázkově, jeho „výkřik“ už je pryč.
Myslím, že si tam Jjjj brzy vyslouží ban …

Další odpovědi
hups.cz

Drape a Mosoji rozlišujte prosím czporadna.cz, o které píšete a poradte.cz, na které se tu ptá. Díky

anonym

Jistě, i já jsem tam registrovaný pod stejným nickem, ale v současné době málo aktivní, zvažuji se více zajímat o tamten server!

Drap

Registrovaný ano, aktivní vůbec. Z dobře se rozbíhajících stránek plných zábavy a poučení se staly spíše stránky jednoho muže. I ten počet hostů, který je celý den 10 – 20 lidí je zřejmě smyšlený. Koho konkrétního by mohlo bavit zírat celý den na stránky kde se nikdo na nic neptá a nikdo neodpovídá.

anonym

Lepší to tam určitě není.
To je můj názor,je tam větší cenzůra a někteří lidé co jsou tam ,jsou i tady.
Psát je nebudu.

mosoj

Je to tak jak píše Drap. Pokud vyslovíš názor odlišný od adminů ( adminy dělají , uživatelé, někteří zde neuspěli ) zablokujou tě. Musíš zpívat jejich píseň. Aby to vypadalo jako že se to tam hýbe, jsou tam stupidní otázky stále od jednoho uživatele.
Neustále se tam něco mění a zkouší a ne vždy to funguje. Z toho důvodu jsou stránky velmi nepřehledné. Odešel jsem natrvalo. Ani to nebolelo.
Doplňuji:
Zvláštní úlohu tam hrál mowla, dnešní gecco. Také odešel, nebo tam vystupuje po jiným nickem. No ono si dát nick mowla není dost šťastná violba.

cukrar

abendesbrot,
Nevím proč by to tu mělo být za starou belu. Já sem chodím (skoro) denně, sice jen do některých rubrik, kterým rozumím, a nezdá se mi, že kvalita je za starou belu. To jiná poradna, asi nejmaldší co znám, ta zkomírá.
Co se týká poradny poradte.cz. bude ode mne asi pro někoho nedobré. Několik týdnů jsem dokonce povýšil na toho, kdo tam může i trošku zasahovat proti hulvátům a sprostým výlevům. Že by se tam mazali a blokovali odlišné názory, tak musím sdělit, že tomu tak není, nebo o tom nevím já. Rád bych se od kolegy mosoje, zdali opravdu píše o poradte.cz, nebo o podobné poradně, nebo cz poradně.
Asi to pochopil správně Hups cz, že si pletete podobné názvy.

V čem to tam je lepší? Asi více odpovědí, více rádců, více příspěvků..
Ale to je můj názor, třeba i ovlivněný dlouhou přítomností na nejlepší poradně co znám. (samo, že neznám všechny poradny)

gecco

Mosoji → hele, Pepiku, copak, že zase rejpeš do nicků???
😁
Ne – nejsem tam pod jiným nickem, nemám potřebu se schovávat…