henkl2009

už vás někdo přepadl?

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano,před pár lety když jsem šel pozdě večer z práce mne přepadla parta našich milých spoluobčanů.Zachrá­nili mne moje rychlé nohy.Později jsem se klepal jak osika.

Další odpovědi
poa.li

Ano, kdysi dávno. A měl jsem z toho trauma docela dlouho. Když jsem si na to vzpoměl, nemohl jsem spát..

dědapetr

Ano asi 19 letech dvěma opálenýma a pak jsem dostal podmínku za ublížení na zdraví,nepřiměřená obrana dostali klackem na záda.

anonym

Hlad a žízeň !

coco

Jo,je to dávno.Ožrala s nožem v ruce,přiložil mi ho ke krku…

Janča169

a ani bych nechtěla když mi je teprve 11let. :D

tuCZek

Kdysi v bytě známého nás napadli dva tmaví a seděly 7 let. Mám z toho památku na 6 stehů. Zaklepaly,vtrhly dovnitř a my jsme byly dost namol. Kolegovi se podařilo zdrhnout a zavolat PČR.
Ale zajímavé že většina lidí píše o tmavých spoluobčanech :)

barnajka

Nepřepadl, ale měla jsem párkrát pěkně nahnáno… Kolem 15, 16 let jsem začala jezdit po rockfestech a koncertech. Měla jsem oblíbenou kapelu, za kterou bych jela světa kraj :D Hmmm, škoda, že nikomu se se mnou nechtělo…
Vždycky jsem si spakovala jen baťůžek, v létě přespávala jen tak pod širákem, v zimě zalezlá v nádražních halách. Zažila jsem pár fakt adrenalinových chvilek, jednou jsem se už už viděla podříznutá a pohozená někde ve škarpě..cizí chlap mě vedl černočernou uličkou, slíbil mi ukázat cestu. A já blbec šla. Chlap najednou začal funět, zpomalil..já mrtvá strachy…a nakonec se z toho vyklubal kardiak a astmatik k tomu. Zpomalil, aby našel inhalátor. Tahle zkušenost fakt stála za to :-//

venkovan

Ano. Chuť do práce, ale pokaždé jsem se dokázal ubránit.
Nicméně, že se mi během života stalo, že jsem od opálených (bylo jich hodně) dostal malé pohlazení, občas si někdo půjčil i peněženku (spal jsem ve vlaku, tak nevím kdo), neustále mne přepadávají podomní prodejci apod.
Pokud není ublíženo na těle a duší, tak je to v pohodě.