zjentek

Už se těšíte, až přijede Martin na bílým koni? Vypadá to, že přicválá téměř na čas!

Letos mu to dle prognóz asi vyjde. Jak říkával starej Klaus- žádný oteplování se neděje!-

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-myslite-na-jakem-koni-letos-prijede-martin

Nejlepší odpověď
marci1

Měl jsi na mysli přijede? Do západních Čech už přicválal. 🙂

Další odpovědi
zvonisek

Ano, moc. Sníh mám ráda, hlavně na horách.

da ny

Ne, nepoěšilo mne to…
Sněžilo, s pauzami celé odpoledne, asi do 21. hodiny.
Je to pěkné, jen za oknem ;)
Ta bílá šlichta, pod nohama je mokrá, poprašek na trávě leží.
Ti „chudáci“ s holemi nejistě „tancovali“ po chodnících, je mokrý… ;)

zjentek

Keplere, mně se spíš zdá, že Klaus to oteplování na sobě nijak nevnímá, možná je příliš teplý a nějakých 37– 42oC v červnu v srdci Evropy je pro něj něco jako boreální pásmo..

zjentek

Marci, přijede, přicválá, přikluše- tomáš jedno, jen aby to zase nebylo nějak zvlášť tryskem, bo aktualně sjíždíme letní gumy ;)

independent

Marci asi myslela tvůj překlep ve slově přijede

zjentek

Jezisi prominte! ;)

Kepler

Mě to docela pobavilo, proto jsem napsal že Martin se už do Čech dojebal…:-)