Co myslíte,na jakém koni letos přijede Martin?

Pokud přijede,bude to určitě kůň?
Globální oteplování je globální oteplování.

Nejlepší odpověď
rynek878

Jestli to bude takto pokračovat,tak asi přijede v plavkách.

Další odpovědi
annas

Bílý kůň třeba nebude někomu chybět, protože radost na Martina – husa a džbán vína, vína mladého, martinského.

hanulka11

Zrovna čtu, že na bílém nepřijede, ale asi tedy na zmoklém, chacha

Mili @

No já bych zrovna plavky neřekla, bude to něco na jaro… 😁

monkey

na koni jezdil dříve.dnes jde ale z dobou takže koně ukryl pod kapotu bílého ferrari enzo s černým koníkem ve znaku 🙂a že jich pod tou kapotou má

teď hádám ale asi 660…

Rocker

Můj bratr Martin jezdí na černý Hondě