manon

Už se blíží konec roku. Co dobrého vás letos potkalo, co se vám podařilo?

Nebo to byl rok blbec? :)

Nejlepší odpověď
briketka10

rok blbec se vším všudy !

výpověď z chráněné dílny
neměli práci pro nikoho..
ále nechali mi důchod,
není ze mě bezdomák,
jinak by byl na 100 %
tákže konec dobrej žejo..

Další odpovědi
kapka

Ani blbec, ani nějak zvlášť vyjímečný rok. Poklidný průměr. Což je vlastně dost dobré.

quentos

všeho všude dobrej rok…

  • plodnej rok v práci, kde člověk nevěděl, kam dřív skočit,
  • když se přišlo domů z práce, šlo se makat na překladu americkýho bestselleru, na němž jsem letos tak máknul, že se již prakticky chýlí ke konci
  • plodná scrabblová sezóna – první mé zlaté medaile z českého scrabblu (… a rovnou dvě za sebou)
  • no a nejlepší na konec, zbavil jsem se otravného atributu „nepolíbený“ – no, v devětadvaceti bylo skoro načase ;{))>

Drap

Dobrého ? Až na několik zážitků, tak dobrého asi nic. Snad v tom dalším roce to bude lepší.

Sůwa

Byl to dobrý rok – utekla jsem hrobníkovi z lopaty a dík tomu se podařilo urovnat vztahy v rodině. Za největší úspěch ale považuji úplné vysazení návykového léku po dvaceti letech užívání. Bylo ( a ještě je ) to těžší než přestat kouřit, nebo přestat konzumovat alkohol 🙂

radce

Dobře pooložená otázka, protože kdyby zněla „co se nepovedlo, co jste zku**ili“, tak bychom nestíhali číst odpovědi.
Ale když to vezmu od začátku roku, tak si asi nejvíc cením toho, že se mi letos podařilo získat důvěru jednoho mého mladého kamaráda – že i když si ho dokážu představit jako něco jiného než jen kámoše, tak bez jeho souhlasu nic neudělám a hlavně mu nechci nijak ublížit. A ta jeho důvěra mě hodně těší a je pro mne docela důležitá a závazná!
P.S.: kdybyste to nechápali, tak jsem „úchylák“ na hezký mladý kluky…

honza19hk

jde to. někdy jsem měl smůlu,někdy i štěstí.

Jedniný,co se mi nepovedlo bylo,že jsem převrátil BVP na střechu. Ale stane se.A není to zase tak dlouho ani ne týden.

panxnotdead

Dostal jsem se na gympl, našel jsem si holku a celkově si myslím, že to byl nejlepší rok :)

manon

radce: To ten můj pozitivní přístup k životu :) Předse se nebudu ptát na negativa (těch je všude dost a já je taky blbě trávím), pokud stojí za to o něčem hovořit, jsou to pozitiva. Ale pokud měl někdo blbý rok, není lepšího místa, kde vynadat osudu :)