Avatar uživatele
manon

Už se blíží konec roku. Co dobrého vás letos potkalo, co se vám podařilo?

Nebo to byl rok blbec? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, kapka, Damiana, briketka10, panxnotdead, anonym, radce před 4141 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

rok blbec se vším všudy !

výpověď z chráněné dílny
neměli práci pro nikoho..
ále nechali mi důchod,
není ze mě bezdomák,
jinak by byl na 100 %
tákže konec dobrej žejo..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Ani blbec, ani nějak zvlášť vyjímečný rok. Poklidný průměr. Což je vlastně dost dobré.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

všeho všude dobrej rok…

  • plodnej rok v práci, kde člověk nevěděl, kam dřív skočit,
  • když se přišlo domů z práce, šlo se makat na překladu americkýho bestselleru, na němž jsem letos tak máknul, že se již prakticky chýlí ke konci
  • plodná scrabblová sezóna – první mé zlaté medaile z českého scrabblu (… a rovnou dvě za sebou)
  • no a nejlepší na konec, zbavil jsem se otravného atributu „nepolíbený“ – no, v devětadvaceti bylo skoro načase ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Dobrého ? Až na několik zážitků, tak dobrého asi nic. Snad v tom dalším roce to bude lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Byl to dobrý rok – utekla jsem hrobníkovi z lopaty a dík tomu se podařilo urovnat vztahy v rodině. Za největší úspěch ale považuji úplné vysazení návykového léku po dvaceti letech užívání. Bylo ( a ještě je ) to těžší než přestat kouřit, nebo přestat konzumovat alkohol 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Dobře pooložená otázka, protože kdyby zněla „co se nepovedlo, co jste zku**ili“, tak bychom nestíhali číst odpovědi.
Ale když to vezmu od začátku roku, tak si asi nejvíc cením toho, že se mi letos podařilo získat důvěru jednoho mého mladého kamaráda – že i když si ho dokážu představit jako něco jiného než jen kámoše, tak bez jeho souhlasu nic neudělám a hlavně mu nechci nijak ublížit. A ta jeho důvěra mě hodně těší a je pro mne docela důležitá a závazná!
P.S.: kdybyste to nechápali, tak jsem „úchylák“ na hezký mladý kluky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jde to. někdy jsem měl smůlu,někdy i štěstí.

Jedniný,co se mi nepovedlo bylo,že jsem převrátil BVP na střechu. Ale stane se.A není to zase tak dlouho ani ne týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Dostal jsem se na gympl, našel jsem si holku a celkově si myslím, že to byl nejlepší rok :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

radce: To ten můj pozitivní přístup k životu :) Předse se nebudu ptát na negativa (těch je všude dost a já je taky blbě trávím), pokud stojí za to o něčem hovořit, jsou to pozitiva. Ale pokud měl někdo blbý rok, není lepšího místa, kde vynadat osudu :)

před 4141 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek