Už mě to tu nebaví. Mám na týden odejít?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jiná odpověď.

Prosím ne. Držíš to tady nad vodou, Rokio to sám nezachrání.

Další odpovědi
quentos

Táhni. :)

Ano, klidně i na měsíc, obejdeme se bez tvých zbytečných, účelových otázek.

Drap

Jiná odpověď.

Hoď si mincí a uvidíš.

zjentek

Jiná odpověď.

Tahle otázka určitě patří do kat. Dotaz+ a pokud se nestane, nijak se nesnižuj a táhni ;)

ivzez

Jiná odpověď.

Zůstaň, jsi jediný, kdo snad (???) přebije Rokia.

anonym

Jiná odpověď.

určitě, opuštění tohoto serveru ti jen prospěje, jakákoliv jiná činnost se zdá být produktivnější a tvé nejbližší okolí ji spíš ocení 🙂

Emefej

Táhni. :)