Sůwa

Proč se musím několikrát denně přihlašovat?

Dnes od rána se musím pokaždé znovu přihlašovat, když na chvíli uvedu PC do úsporného režimu. Nemám čas u toho sedět celý den a když se chci podívat na došlou poštu, většinou nahlédnu ze zvyku i na www.odpovedi.cz, jenže pokaždé se musím znovu přihlašovat. Je to snad nějaká finta, aby se mi to tu ještě víc zošklivilo? Neptám se, neodpovídám, jen bych ráda občas něco ohodnotila a to je mi značně ztíženo, když už si odmyslím zdlouhavé načítání všeho. Má někdo podobný problém? Jak to řešíte?
Doplňuji:
Děkuji za reakce, jsem ráda, že nejsem třeba na nějaké „černé listině“, že v tom nejsem sama. Součet bodů už dávno neřeším, ale každý bod beru jako souhlas a mám z něj radost. Snad se mi teď aspoň podaří nějaké body rozdat bez dalšího přihlašování 🙂.

Nejlepší odpověď
tom004

Nejsi sama.Dnes je to poprvé,co se přihlašuji pokaždé,když se vracím na stránku.Nechápu co s tím pořád blbnou.
Doplňuji:
Nejvíc mne fascinuje ten klídek adminů. Že by se některý „obtěžoval“ nám vysvětlit proč se tak děje,to je ani nenapadne.

Další odpovědi
mosoj

Jé já také. Již odpoledne jsem se na to chtěl zeptat. Mám dojem že uvádění této verze Odpovědí se jaksi silně nazadařilo.
Stěžovalo si na to pár uživatelů hned na začátku nové verze, takže asi někdo chce ať si to vyzkoušíme všichni.
Doplňuji:
Myslíte si, že by redakce zbankrotovala, kdyby se k tomu vyjádřila či dokonce pomohla? Není tento server od toho ?

briketka10

taky taky se musím několikrát za den přihlásit, ani nepomáhá trvalé přihlášení jako někomu zde je to k píp píp co ??
no nedá se to řešit jen se znovu a znovu přihlašovat a být za blbečka !!
Doplňuji:
no já na body nekoukala, jen mi jednou asi předevčírem 8 zmizelo do nenávratna ☹

Alesh

Mně se to se*e jen dnes, a ještě chvilku mě to bude s*át a vyse*u se na to …

iceT

Tohle mi to dnes dělá taky,že se po každém odchodu ze těchto stránek musím znova přihlásit,i když mám zvoleno trvalé přihlášení.Až doposud jsem s tím totiž od nového vzhledu odpovědí neměla problém.Byla jsem trvale přihlášena a byl klid.
Nejspíš bude chyba někde v Matrixu......:-)

Drap

Mám přesně ty samé problémy. Jsem trvale přihlášen a pžesto se musím několikrát za den přihlašovat. Vše je neskutečně pomalé, Body v profilu nesedí s body v celkovém hodnocení. Od té doby co se měnil vzhled je to snad čím dál horší.
Jediná možnost jak s tím něco dělat, je napsat adminovy, a ten jak ze zkušenosti vím, tak nikdy neodpovídá, snad jen některým

redy

No-jo stojí to za …
A já myslela že mi trestají za chyby:))))

Damiana

Přesně to samé co píší ostatní – už jsem se chtěla zeptat a ty jsi to udělala za mne. Také mám trvalé přihlášení. Je to protivné. Jak vidno, nevyžádané a nepotřebné inovace skutečně nebývají prospěšné. ☹
(Manžel říká, že on to má bez problémů a to máme stejnou IP adresu. Tak nevím.)

anonym

tenhle web vývojáři absolutně pohřbili, je to za trest ho používat. opravdu za trest. budu hledat jakoukoliv alternativu
Doplňuji:
@Michal Kole
ne, cookies se mi ukládají u všech ostatních webů a ukládali se i zde, ale jen dokud nepřišli s touhle hrůznou změnou. teď se musím přihlašovat pokaždé nepamatuje si to ani vyplnění políček.

led

Každé prihlásenie na stránku vytvorí krásne +1 v počítadle stránky, čím sa zvyšuje počet navštívení tejto stránky (a tým asi aj korunky?)…, no a vy ako majiteľ takejto stránky, nebrali by ste to? Veď vám to zvyšuje kredit vo svete.

Michal Kole

Nejspíše se Vám nějak neukládají cookies. To jsou poznámkové soubory prohlížeče, aby se webová stránka otevřela ve stavu, kdy jste ji opustili.

Hykam

Ode dneška mi také nejde trvalé přihlášení a každou chvíli se musím přihlásit.

To Michal Kole:
myslím, že kdyby se neukládali cookies, tak by nás to odhlásilo ihned při přechodu na jinou stránku. Spíš bych to tipnul, že mají nastavenu krátkou platnost.

pusinka50

Co jsem tu ten rok a 5 měsíců, vždy jsem se těšila, až každý den otevřu stránku odpovědí.cz. Ted od změny stránky mně to tu nebaví, už sem moc nechodím neb nemám čas ani trpělivost pořád tu na nějaký úkon čekat.
Co takhle sepsat chyby a všechno, co nás rozčiluje a udělat na toto téma třeba anketu stylem „Souhlasíte s posláním stížností na tento nový vzhled adminovi ano-ne“ nebo prostě jen sepsat a někdo z vás „zlatých“ to poslal jménem nás všech adminovi??

hanulka11

tak já myslela ,že to blbne jen u mne, a dneska opět se musím přihlásit, už mě to přestává bavit

Sůwa

Nedalo mi to a přece jen jsem se po dlouhé době na součet bodů podívala – je to –15. Michale, to co píšeš neberu, do včera se mi sušenky ukládaly a ode dneška už ne? A ostatním taky ne? Závada nebude na našich přijímačích…

Sůwa

Opět jsem zkontrolovala body, za 19 ocennění dotazu by mělo přibýt i 19 bodů ( aspoň předpokládám ), ale je jich o 6 méně 🙂.

kapka

Mám stejný problém jako ostatní. Nefunguje trvalé přihlášení, dřív fungovalo i v novém vzhledu. A nefunguje automatické vyplnění hesel. Kliknu na příslušnou ikonku, sice se to samo vyplní, ale dál se nic neděje, přihlásit se nelze. Musím prostě sama růčo. ☹

Damiana

Taky myslím, že to nebudou keksy, ale kiksy. ☹

mosoj

Pokud by to snad takto bylo správně, tak se nabízí spekulace, že je to proto, aby jsme se tady tolik nezdržovali.
Což hodlám naplnit až se dám do pořádku a udělá se solidní počasí. Mám stejně práce až nad hlavu.
Ono stačí že každou chvilku zde nejdou psát příspěvky, nebo není vidět kurzor.

briketka10

jo a bodík jsem dala omylem !!