paul1

Už jste se seznámili se sochami Michala Olšiaka?

Je jich spousta, zasazené v přírodě, některé i několik metrů vysoké. Betonové sochy jsou obdivuhodným dílem Michala Olšiaka, rodáka ze Žďáru na Sázavou. Jsou rozesety po Vysočině, hlavně ale v okolí Žďáru nad Sázavou. Znám je jen zprostředkovaně od syna, který v této oblasti bydlí. A putování po těcho sochách patří mezi jeho koníčky. Navštěvují je spolu s přítelkyní a dostávám z této turistiky krásné fotografie e-mailem.
https://www.ko­runavysociny.cz/te­maticke-vylety/putovani-po-sochach-michala-olsiaka

Nejlepší odpověď
Drap

Znám, nebo tedy alespoň většinu. Některé jsem si i ohmatal. Musím ale říct, že mne osobně z blízka nijak zvláště nenadchly.