Už jste se někdy zasmáli nějakému inzerátu ?!

Já před malou chvíli. Znění inzerátu: Prodám paličku na maso, zcela funkční ! 🙂

Nejlepší odpověď
Nikkol

Nedávno na ifauna – prodám kozla , vynikající dojnice 🙂

Další odpovědi
annas

Hledala jsem něco na Aukru.

Zaujala mě nabídka s obrázkem náramku a u ní text Špeky z bižuterie.

Další inzerát
pepřák odrazuje psi raději budu nakupovat v „kamenejch“ nabýtka slzičky ztékají
které josu velké a těžky normární nejte

marci1

Inzerát : „Do učebního oboru přijímáme chlapce i dívky obojího pohlaví“. 🙂

fcoop

No – svým způsobem to vlastně inzerát je.

http://screen­shot.cz/OIO31/

panxnotdead

Já těm v blesku, jak tam píšou ty babičky, že nemají zuby, takže jim ho neukousnou. :D

honza19hk

já někde kdysi četl: Prodám lahváče, zn. bohužel už vypité.

Andre5000

Neo tohle – zajistím výhodnou práci v zahraničí (nejlépe ještě za poplatek).

Human

Inzeráty moc nepozerám, ale na fórach som už viac krát videl screeny vtipných inzerátov :D