Kepler

Už jste se někdy setkali s lékařem, který měl smysl pro humor?

Nebo vám jen každý dal kartáč, případně mu to bylo jedno? Za mých mladých let se vyšetření žaludku na přítomnost vředu dělala následujícím způsobem: rentgen, těžká barytová suspenze s jahodovou příchutí. Polkněte doušek! Hnusný co? Tak a teď celý půllitr!
Zažili jste něco podobného a nemusí to být něco zrovna jako rada Hrušínského, abyste jsi prohlédli krematorium v Pelhřimově?

https://pixaba­y.com/cs/photos/l%C3%A9k­a%C5%99e-pacient-nemocnice-d%C3%ADt%C4%9B-899037/

Odpovědi
Palpatine

Ano můj stomatolog, to je takový príma komik. Jeho hlášky jsou nezapomenutelně „vtipné“. Například nakoukl do čekárny a prohlásil „Co všichni blbnete, k zubaři se nemá chodit v zimě“ nebo „Sestři, kdyby zas někdo volal, tak mu řekněte, že volá na gynekologii… Třeba pak dají pokoj.“

Nevím.. možná by mi to i vtipné přišlo, v jakékoliv jiné situaci, jenže když sedím na „sedadle smrti“, tak jsem spíše bledý a na humor opravdu náladu nemám.

Kelt

No když vám lékař řekne, to nic není, každý druhý na to umírá. Ten před vámi to přežil. Nebo léky jsou drahé, každému druhému to proplatí pojišťovna. Ano, ten před vámi to měl uhrazené. Je to sice sranda, ale v dané chvíli vám do smíchu není. Ale to mne jen napadlo, není to skutečné.

Rokio

Žádného takového neznám, ale pokud jde o fiktivní postavu takového lékaře, tak ukázkovým příkladem je doktor Dlaha, vedlejší postavy ze seriálu Simpsonovi.