Kepler

Už jste se někdy ocitli na místě, kde byste si řekl(a): tak tady bych si rychle zvykl(a)!

A kdepak to bylo?

Nejlepší odpověď
dudu

Ostrov Korfu, hlavní město Kerkyra a okolí.

Další odpovědi
Edison

Švédsko… Západní pobřeží… Kráááásná místa, skvělí lidé… Asi bych si zvykl i ve Švýcarsku.

Kajoch

U některého nádherného jezera v Rakousku.
U nás třeba v Luhačovicích.

jirka F

V městě Luže,když jsem tam jezdil ohledně soukromích důvodů tak mě to město tam fakt bavilo a cítil jsem se tam spokojeně.

Edison

Hlavně žádnou turistickou destinaci… V květnu se jedu kouknout na Island. Tak jsem zvědav.

Kepler

Taky bych byl zvědav, ale na ten drsný ostrov bych si nikdy nezvykl. To už radši Kanadu. Tam je opravdu NÁDHERNÁ příroda.

Edison

Joooo… Kanada… tak… tam jsem… taky nebyl… 😁 Island… pak dám vědět. Ono to Švédsko… u břehů… je taky dooost drsný.. ale mě se to tam prostě líbí…