Avatar uživatele
dust8

Už jste od lockdownu viděli někoho pod rouškou tmy bez roušky?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh před 1294 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Kolem domu, v němž bydlím, , chodí dost lidí, kteří pracují mimo město a po příjezdu autobusu či vlaku je občas zahlédnu.

Včera jsem viděla z okna 4 mladé jedince, kteří šli vedle sebe, samozřejmě bez roušky. Jen se stmívalo, tedy nebyla úplná tma.

Večer nechodím ven, ale když jsem večer větrala, kolem 20. hodiny jeden muž trénoval běh, ale při sportování není rouška nutná. Ulice je osvětlená, tudíž úplná tma nebyla.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jan Kunčar

Ano, několik lidí. Ale všichni se tvářili tak, jako by tam nebyli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ne, já jsem byl venku naposledy před 5 dny. A večer nikdy nevycházím, bojím se, bojím, aby na mě někde nevybafl aliendron. Ty černé potvory nejsou po tmě vidět.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pod rúškou tmy nevidno, či majú, alebo nemajú rúšku. Ale aj cez deň takých bezrúškových tiež dosť behá.

„Prosim vás, pane, to ste ma prepadli, alebo len dodržujete anticovidové nariadenie?“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jasně, že jo. Ty ne?
Když po setmění venčím psa a nepotkám ani nohu, taky roušku nemám. A sousedi, co občas (po setmění) vidím přes plot taky ne. A … chodí jednotlivě, žádné skupinky 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tak ve středu jsem šel ráno z noční, já měl roušku a kolemjdoucí do práce, asi měl roušku každý desátý. Dnes jsem byl s vnukem na procházce. Od 14. do 16. hodin a tu roušku jsem si nasadil jen asi na 5 minut.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ne. Pod rouškou tmy je možné chodit bez roušky.
Myslím, že snad ani na Jizerce není tak velká tma, aby nebylo možné vidět člověka na dva metry a vyhnout se mu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Kepler, zožeňte si čierneho psa, alebo kočku. Aliendroni sa ich (vraj) boja.

před 1294 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek