Avatar uživatele
Alesh

Uvítali byste, když vám někdo smaže otázku …

… že by v informačním mailu bylo uvedeno, který uživatel to zařídil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, anonym, anonym před 4233 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Ano, protože stávající způsob je dost zbabělý – jako jakákoli nekalá anonymní „činnost“. Ale osobně jsem proti tomu, aby měl uživatel tu možnost dávat otázky a odpovědi k prošetření a cokoli hlásit. Je to práce administrátora a tohle „privilegium“ pro respondenty je čirý alibismus a zbytečné podněcování zla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Nejen v info mailu, ale hned u otázky či odpovědi!
Tato snaha zde byla již několikrát, ovšem správec/ci na to nijak nereagovali ☹.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano, ale pokud by mě ten uživatel např. ignoroval, mazal mi otázky nebo psal blbosti. Pokud by těch podobných otázek bylo více, mohl by alespoň ze slušnosti někdo napsat, proč to udělá/l, atd.

Emví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě i s uvedeným konkrétním důvodem. Ostzatní a podobně, neni žádný důvod, který bych si mohl dešifrovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jo,mě by se to líbilo,kdyby to takhle bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jasně.

Někdy může být otázka smazána jen „z nepochopení“ autora.

a pak má zbytečnou práci admin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jo, byl to návrh #67, pátý nejžádanější z těch co sem dal k hlasování. Adminům byl zaslán v květnu.

Já jim sice každej měsíc napíšu, jestli se to nějak hnulo, ale stále mi odepisujou, že je to ve fázi „promýšlení“ :) Bylo by dobrý kdybyste jim napsali na info@odpovedi.cz i někdo jinej a zeptali se na to, jak to je s těma návrhama který jim byly zaeslány uživateli poradny a na kdy se plánuje ta další aktualizace webu, která byla původně slíbená na ČERVENEC 2012.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

No to by byl mazec !

Můj dnes již letitý názor je zde :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-nebo-nevadi

Zjišťuji že jsem se vůbec nemýlil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

Ani nevím… Zákonitě by mohlo dojít k jakémusi následnému mazání otázek/ odpovědí z „pomsty“ ( on/a smazal/a mojí, já smažu jeho/její), nebo by se namísto otázek ve stylu „kdo smazal mojí otázku/ odpověď?“ vyrojily otázky ve stylu „může mi yxz vysvětlit, proč mi smazal/a otázku/odpověď?!“… Ano, je jakousi zbabělostí, že se dotyčný/á ke smazání nepřizná, ale to už záleží na svědomí (a konkrétním důvodu) každého jedince… Jsou otázky/odpovědi, které jsou smazávány asi právem, u jiných je to diskutabilní. Jestli to povede ke zklidnění duše smazaných, tak ať je v mailu jméno uvedeno, jestli to zdejší vztahy ještě více vyostří, ať se raději nemaže vůbec nic…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

A co z toho budu mít já? Nemazat!!!
Proč má někdo své otázky a odpovědi jako privátní? To se za ně stydí? Jak mám odlišit dobrého rádce od dovšehokecala?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ne.
Věčné handrkování o smazaných otázkách jasně ukazuje, způsob jakéhosi samomoderování pomocí značného množství uživatelů fóra nefunguje. Pravidla jsou velmi volná, udělená pravomoc se často zneužívá. Jsem pro klasické usměrňování fóra pomocí moderátorů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Jednoznačně ano, už jsem to tu zmiňoval několikrát. Kde je anonymita, tam není odpovědnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

V odkazu, který mosoj uvedl, napsal:

„Já osobně takovou pravomoc nechci. Považuji tento problém za dost zásadní o to více, že to těm co tuto pravomoc mají zřejmě vyhovuje.“

ad mosoj. Nikdy jste nikomu žádnou otázku nebo odpověď nesmazal?

mosoj
"Vagra tvůj diskusní příspěvek s čistým svědomím mažu já " .

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stredomori-a-starovek#discussion

Ale pravdu má mosoj v tom, co napsal u otázky Kerberus.

„Nenechám si diktovat na co se mohu zeptat a na co ne, komu mohu dát bod a komu jsem ho neměl dávat či koho mohu nominovat.“

V dodatku ke své staré odpovědi jsem doplnila, když někdo smazal barbakanovu gratulaci briketce. Nakonec ji admini vrátili zpět.

„Situace se změnila, zřejmě už admini nekontrolují závadnost. Tehdy jsem měla na mysli nahlášení otázky, v níž se útočí a uráží jmenovitě konkrétní osoba. Jsem na Odpovědích dlouho, tolik urážek a napadání jsem v celém svém životě nezažila. Ale musím říct, že někteří uživatelé se za své útoky omluvili. Ojedinělé výpady nejsou příjemné, ale mnohem horší je psychická šikana, která se týká mé osoby a trvá více než půl roku.
Kdybych smazala všechny otázky, v nichž se v diskuzi objevují i lži, hodně otázek by zmizelo. Proto se mě smazání gratulace velmi dotklo, protože na každého je jiné měřítko. Lži a překroucená skutečnost zůstanou, i když se dotýkají mé cti, byť virtuální… Nemá smysl víc uvádět…“

před 4232 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Alesh, uvitala .., ale na druhou stranu .. pak by se tu uz nepsalo o nicem jinym …
:) -iv-

před 4233 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek