Usmíváte se do telefonu?

Poznali jste usměv z druhého konce drátu?

Nejlepší odpověď
quentos

Jak na koho.

Ano.

Další odpovědi
Lucijej

Přesně jako quentos. Mimika funguje jako u klasického hovoru, kdy si s dotyčným hledíme z voka do voka. Takže nejen, že se usmívám, ale i mračím a různě jinak :o)

briketka10

ty znáš můj telefón :))

Led_

Pri ústnom vyjadrovaní je prirodzené používať aj mimiku tváre, gestá – slovom reč tela, bez ohľadu, či komunikácia prebieha priamo (z očí do očí), alebo sprostredkovane technickým zariadením (telefon,…).
 – Prirodzene sú aj ľudia, ktorí si strážia reč tela, aby si neprezradili rozdiel medzi myšlienkou a vypovedaným slovom – profesionálni „klamári“ herci, politici, novinári… či iní nemenovaní –

Nerevarin

Pokud volá nějakej otrava, tak spíš protáčím oči.

Sůwa

Quentos mi ušetřil ťukání do klávesnice 🙂