Rokio

Upřímně všech svých činu lituji. Odpustíte mi, prosím?

Uvědomuji si to. Mnohým lidem jsem ublížil. Jsem si toho vědom. Jsem autista. Beru na vědomí, že jsem hypomaniak a možná i psychotik. Vím, že píšu na Odpovědi.cz nesmysly.

Tímto se omlouvám:

  • Elkone, je mi to líto.
  • Cappuccino, je mi to líto.
  • Filipe, je mi to líto.
  • zjenteku, je mi to líto.

A všem ostatním uživatelům tohoto webu se také omlouvám.

Pravda je, že často své skutky zveličuji a někdy si dělám legraci. Některá zvěrstva jsem ale skutečně provedl.

Co bych měl dělat se svým černým zkaženým srdcem? Je nějaké řešení, jak zaplatit za všechny mé hříchy, abych byl očištěn?

Nejlepší odpověď
Drap

Tady nejsi u zpovědi.

Další odpovědi
elkon

Zbytečné bláboly, které nikam nevedou, stačí když se přestaneš neustále vnucovat, předvádět a otravovat svými nesmysly.

zjentek

Na to existuje jedno trefné moudro ovšem to neplatí jen pro polovinu uživatelů, které zde uvádíš. Moudro je žij a nech žít a neplatí jen pro Elkona a Filipa (Filip však své poslaní zde už NAŠTĚSTÍ vzdal takže v pohodě, lidskost je zde opět v převaze).

INRI

Je třeba se poučit z minulosti natolik že bude budoucnost lepší.