Klára K.

Umíte mluvit nějakým cizím jazykem?

Nejlepší odpověď
Sarrow

Angličtina

Učil jsem se na základce Německy a i přes to že jsem v ní byl nejlepší na škole, nikdy mě moc nebavila :)

Nyní budu maturovat z Angličtiny…

Taky umím něco málo z latiny, kvůli svým hudebním projektům, ale to nestojí za řeč :)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jiná odpověď

Doplňuji:
brailovým písmem

honza19hk

Angličtina

Doplňuji:
a ruština. A trochu také německy.

huxa

Angličtina

Doplňuji:
půl roku se už také učím němčinu, no, dokážu zákldaní větné členy přeložit, ale že bych ji ovládal, to nemůžu tvrdit, takže angličtinu umím :)

Meri

Jiná odpověď

Doplňuji:
Ja se učím španělsky

jiriii

Angličtina

Doplňuji:
Trochu anglicky ale znám z vlastní zkušenosti že když jsem napitý tak si pokecám z němcem, anglánem a snad i s italem

Millie†

Angličtina

M.

Jiná odpověď

Doplňuji:
Angličtina, němčina, možná se mi přidá latina. A rozhodně se chci učit další (skandinávské a/nebo románské).

Evasky

Angličtina

Doplňuji:
Němčina, Polština

anonym

Jiná odpověď

Doplňuji:
Mluvit umím pouze češtinou, ale ve psané nebo hovorové řeči rozumím i slovenštině.

anonym

Polsky

.. a číst i psát a dokonce i počítat 🙂

quentos

Angličtina

u učitele angličtiny je to skoro záhodno ;{)> obstojně se taky domluvím německy. Věčně mírně pokročilý jsem rovněž ve francouzštině a začátečník v ruštině, ale o těchto dvou posledně zmíněných jazycích se rozhodně nedá říct, že jimi „umím mluvit“.

kelley

Angličtina

Sůwa

Raibeku, jak se MLUVÍ brailovým písmem? 🙂

led

Myslíte, že rozhovor musí byť len zvukový? Rozprávať sa predsa možno aj písmom, napríklad tu. Chat…
Napríklad hluchý so slepým môžu použiť pri rozhovore aj brailové písmo :)

Sůwa

Jasně, ale dotaz zněl jestli umíme „mluvit“, ne se dorozumět. V tom bych viděla drobný rozdíl 🙂