Rocker

Umí tu někdo s jojem?

Syn si koupil jojo,při roztočení se mu provázek posune ke straně a jojo se točí nakřivo a rychle zpomaluje.Jak tomu zabránit?

Nejlepší odpověď
badisko

nic chce to jen cvik …diablo zase neni tak tezke …horsi je devil stick…:-)) neboj bud se to nauci nebo to pujde pod postel…

Další odpovědi
anonym

Já, zapnu to na slovenskou televizi a je tam joj :D

radce

Jojo, trošku umím. Provázek většinou uprostřed nebývá, jde o správnou rychlost točení, pak se jojo samo odstředivou silou rovná. Ale také může jít o nějaký levnější výrobek, který prostě nefunguje tak jak má…