lukas.zmizik

ukradli mě zahradní sekačku a chtěl bych si pořídit novou. zajímalo by mne, zda má někdo zkušenosti s tímto

http://www.you­tube.com/watch?v=i37cBO­edFvI&feature=re­lated

Odpovědi
mosoj

Proč se škrábat levou rukou v pravém uchu.
Potřebuji-li sekačku nezavislou na el. proudu koupím s benzínovým motorem i s pojezdem.

Jenom ten agregát přijde na cca 20 000 Kč a je to kus navíc.

Pohyb je zdravý.

Sůwa

To bych nechtěla ani zadarmo. Když není možnost připojení na elektřinu, tak jsou benzínové, do toho agregátu se taky musí něco nalít 🙂. Proč asi ten chlápek nepředvedl jak seká trávu, ale jezdil jen po asfaltu? To musí bý strašně těžká manipulace a navíc naprostá rovina, do kopce by to chlápka s celou tou strojovnou nevytáhlo. Nebrat.

Děda Louda

Drobný úlet zhýralého milionáře. Nechceš náhodou tu sekačku použít na trávník? Na nepohodlné a drahé popojíždění po parkovišti je takový nápad neocenitelný.