Kepler

Udělali jste si někdy klasický piknik?

Žádnou grilovačku, nebo opékaní špekáčků nad ohníčkem. Deka na louce a košík s dobrým jídlem a pitím. Případně hůl na odhánění medvědů.

https://pixaba­y.com/photos/pic­nic-food-basket-blanket-lunch-4784034/

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Ano, když byly děti malé, tak byl piknik snad každý letní týden, ale to bylo v době, kdy bylo zlatě.

Další odpovědi
zjentek

Tak já jím v trávě furt. Sednu třeba na zahradě „do Buddhy“ a baštím. Akorát ta deka u toho být nemusí, bo stačí trenky a tilko. Já jinak než rukama a v zeleném bych se ani nenajedl v klidu.

Drap

Ano, dokonce už mnohokrát

Malvína

Ano, párkrát. Dobrý tip až bude hezké počasí 🙂

zjentek

Jó a… próč vlastně? (;