jirka F

Dopustili jste se někdy fatální chyby a zapomněli jste na něco?

Zapomněli jste nějakou hodně důležitou věc. Nebyli jste prostě schopni udržet na tu věc myšlenku a nezapomenout na ni.

zdroj obrázku:

Udělali jste někdy nějaké fatální zapomenutí?

Zapomenutí nelze „udělat“.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nebylo to až tak fatální, ale dost mi to zkomplikovalo život. Zapomněl jsem u auta po zaparkování vypnout světla. Po návratu bylo totálně bez šťávy. Daleko od domova, daleko od lidí, bez pomoci…Mobily ještě nebyly.

Další odpovědi
Drap

Ano stalo. Když jsem se ženil, tak sem zapomněl na to, že jsem chtěl zůstat svobodný. A už to bylo.